ZIAJA

o marce

ZIAJA to marka założona w 1989 r. przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja. Ziaja produkuje farmaceutyki oraz wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

Główna siedziba firmy znajduje się w Gdańsku, natomiast 2 nowoczesne zakłady przemysłowe mieszczą się w ekologicznej strefie Kaszub z własnym dostępem do ujścia wody pitnej.

W 2011 roku ruszył projekt „Ziaja dla Ciebie” – dziś w Polsce oraz za granicą znajduje się ponad 200 sklepów firmowych. Konsultantki pracujące w punktach „Ziaja dla Ciebie” to specjalistki w zakresie pielęgnacji, posługujące się wysokimi standardami obsługi klienta. Pierwszym produktem firmy Ziaja był krem oliwkowy, który sprzedawany jest z powodzeniem do dziś. Obecnie oferta marki mierzy około 1200 preparatów przyjaznych dla skóry i środowiska, w tym wegańskich oraz z wysoko naturalnych, nietestowanych na zwierzętach. Produkty w ofercie ZIAJA zostały podzielone na grupy: kosmetyki ziaja, dermokosmetyki ziaja med, pielęgnacja profesjonalna ziaja PRO oraz farmaceutyki.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty