Zapisz się do naszego newslettera!

Zadbaj o nieprzemijającą urodę z MITOMO

maj 8, 2021

Zadbaj o nieprzemijającą urodę z MITOMO

maj 8, 2021

Mitomo maseczki

Od tysięcy lat maski jako przedmioty wkładane na twarz podczas rytuałów zapewniały zmianę wyglądu i samopoczucia tych, którzy je nosili. Podobne właściwości mają produkty MITOMO. Stosowanie maseczek PLACENTA + PLATINUM i PREMIUM PURE FACE MASK może być pierwszym krokiem do wielkiej przemiany.

TWARZ JAK Z PORCELANY

Większość Azjatek zachwyca zgrabną sylwetką, pięknymi włosami i nieskazitelną cerą. Można odnieść wrażenie, że kobiety te są filigranowe z natury i nigdy się nie starzeją. To nieprawda. Wśród osób azjatyckiego pochodzenia żyjących w naszym kręgu kulturowym zdarzają się skośnookie dziewczęta o pełnych kształtach i skórze, którą można by poprawić. Sekret tkwi w stylu życia! I o ile w naszym zachodnim świecie za cnotę uchodzi pośpiech, o tyle na Wschodzie ceni się uważność i systematyczną pracę – w tym również pracę nad własnym zdrowiem i wizerunkiem. Niech japońskie maseczki z pudełka SIMPLY ENERGY staną się początkiem dbałości o nieprzemijającą urodę. Znajdź czas dla siebie. Bądź uważna.

FITOPLACENTA I PLATYNA

MITOMO PLACENTA + PLATINUM to wyjątkowa maska w płachcie. Zawarta w niej fitoplacenta, czyli specjalnie preparowany wyciąg z nasion soi, zawiera fitoestrogeny, które w swoim działaniu przypominają naturalne ludzkie hormony. Z upływem lat w organizmie kobiety spada poziom estrogenów, należy więc zadbać o ich odpowiednią suplementację. Ekstrakt sojowy wzmacnia skórę, a także, wzmagając syntezę kolagenu – uelastycznia ją. Dodatkowo fitoplacentę z soi tworzą witaminy z grupy B, potas, wapń, żelazo, fosfor, cynk i jod. Z kolei nanokoloid platyny nie ma sobie równych w regeneracji skóry. Platynę odkrytą w XVIII wieku w złotodajnym piasku południowoamerykańskich rzek, opisano po raz pierwszy jako metal nie dający się stopić. W praktyce wykazuje on zdolność rekonstrukcji uszkodzonej, a nawet zdeformowanej skóry. MASKA PLACENTA + PLATINUM to przełom w pielęgnacji skóry wymagającej.

PŁYNNE ZŁOTO I SAKURA

Olejek arganowy, który zawiera MITOMO PREMIUM PURE FACE MASK, nazywany jest płynnym złotem z Królestwa Maroka. Pochodzi z drzew arganii żelaznej. Gatunek ten jest dla Maroka endemiczny – występuje tylko tam. Orzechy arganii, które pojawiają się na drzewie dopiero po 50 latach, i znajdujące się w nich nasiona pozyskuje się ręcznie. Także olejek arganowy często tłoczony jest siłą ludzkich rąk. To najtrudniej dostępny olejek na świecie. Substancja jest idealna dla alergików. Jej wpływ na skórę obejmuje redukcję zmarszczek, przebarwień i trądziku, uelastycznienie, redukcję podrażnień i blizn, a także ochronę przed promieniami UV. Dodatkowym atutem maski PREMIUM PURE FACE jest obecność ekstraktu z kwiatów wiśni japońskiej znanej jako Sakura. To symbol, a zarazem obietnica subtelności i naturalnego piękna.

Rozpocznij gruntowną przemianę, zmawiając box SIMPLY ENERGY, w którym znajdziesz między innymi maseczki od MITOMO. Zobacz co zawiera pudełeczko SIMPLY EGERGY <TUTAJ>, a box możesz zamówić na naszej stronie w zakładce ZAMÓW BOX.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty