Zapisz się do naszego newslettera!

Witaminowa porcja radości dla skóry z DR. MOLA

maj 25, 2022

Witaminowa porcja radości dla skóry z DR. MOLA

maj 25, 2022

Wiemy jak bardzo, lubicie maseczki, szczególnie te na tkaninie, które są niezwykle proste i szybkie w użyciu. Tworząc box Positive Vibes, zaoferowaliśmy Wam bardzo ciekawą propozycję w postaci MASECZKI W PŁACHCIE marki DR. MOLA w wersji OCZYSZCZAJĄCO-WITAMINOWEJ 23ml, dla pięknej i czystej cery, która zachwyci już po jednym użyciu!

TRUDY CODZIENNOŚCI ODBITE NA TWARZY- JAK JE SZYBKO ZWALCZYĆ?

Nasza skóra każdego dnia, dosłownie walczy o przetrwanie. Zanieczyszczone powietrze, smog, kurz, wahania temperatur mogą ujawnić się na skórze w postaci krost lub innych zmian chorobowych, zaraz obok atmosfery możemy postawić ciężki, nieoddychający makijaż, czynności mechaniczne takie jak pocieranie, dotykanie skóry dłońmi oraz zmęczenie i stres, które potrafią wpłynąć na pogarszający się stan cery. Codzienna pielęgnacja może czasem być niewystarczająca, dlatego przynajmniej raz w tygodniu zafundujmy sobie małe, domowe Spa! Doskonałym pomysłem może być wspomniana powyżej maska w płachcie

OCZYSZCZAJĄCO-WYGŁADZAJĄCA DR. MOLA z serii Smoothie Mask. Brzmi kusząco? To prawda! Cała seria tych masek zawiera innowacyjne formuły, które nie tylko poprawiają wygląd skóry, ale pozwalają też na prawdziwy relaks. Oferta firmy DR. MOLA jest naprawdę imponująca, znajdziemy tu kosmetyki zaspokajające potrzeby każdej cery. Natomiast urokliwa szata graficzna masek pobudza wyobraźnię, zachęcając do użycia.

MASKA OCZYSZCZAJĄCO-WYGŁADZAJĄCA DLA KOGO I O JAKIM JEST DZIAŁANIU?

DR. MOLA REFRESHING TEA TREE SMOOTHIE to niesamowita porcja witamin dla naszej skóry, która w ciągu 20 minut OCZYŚCI, WYGŁADZI i poprawi ogólny stan cery. Stworzona została na bazie EKSTRAKTÓW z DRZEWA HERBACIANEGO i PROPOLISU. Idealnie sprawdzi się do skóry mieszanej, tłustej i problemowej, ponieważ ma działanie ANTYBAKTERYJNE i reguluje wydzielanie sebum. Ponadto wspomaga ELASTYCZNOŚĆ skóry. Maska jest naprawdę prosta w użyciu! Cienka, delikatna, ale wytrzymała płachta została wykonana z tencelu, który świetnie dopasowuje się do kształtu twarzy i bez problemu pozwala wykonywać podstawowe obowiązki domowe. Oczywiście polecamy opcję relaksu w wannie lub z książką w dłoni. Sami zdecydujcie, w jakiej scenerii upiększycie swoją skórę?

Jeśli macie ochotę poznać działanie MASECZKI W PŁACHCIE marki DR. MOLA w wersji OCZYSZCZAJĄCO-WITAMINOWEJ koniecznie zaopatrzcie się w dostępną jeszcze edycję boxa Positive Vibes! Niech radosne wibracje uzupełnią Waszą pielęgnację. Jesteśmy pewni, że Wasza skóra odwdzięczy się CZYSTOŚCIĄ i GŁADKOŚCIĄ!

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty