WESTLAB

o marce

Od zawsze wegańska i wolna od okrucieństwa – to główne hasła charakteryzujące markę WESTLAB, producenta wielokrotnie nagradzanego na całym świecie za kosmetyki do kąpieli na bazie soli. Biologicznie czyste i naturalne składniki to punkt wyjściowy dla produkcji marki WESTLAB. Pozyskiwane od Morza Martwego, aż po Himalaje w sposób odpowiedzialny, zrównoważony i zapewniający klientom wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach. 

Marka WESTLAB została stworzona przez dwójkę przyjaciół z dzieciństwa, Scotta Livingstona i Penny Hamilton. Połączyli oni swoją pasję do tworzenia z doświadczeniem pielęgnacji wrażliwych skór, a także analizy składów kosmetycznych i doszli do wniosku, że należy stworzyć maksymalnie proste, bezpieczne i delikatne kosmetyki – ze szczególnym udziałem bogatej w makro i mikroelementem soli, która dziś jest produktem charakterystycznym dla marki i jej nieodłączną częścią. Wszystkie kosmetyki WESTLAB są najwyższej jakości. Przechodzą dokładne niezależne testy i analizy, aby upewnić się, że spełniają surowe normy czystości, dlatego wykonuje się np. badania na zawartość metali ciężkich. Żaden z produktów marki nie zawiera w swojej formule mniej niż 97 % składników pochodzenia naturalnego, a przy tym nie znajdziecie w nich ani grama SLS/SLES, parabenów, glikoli i wielu składników uznanych za potencjalnie szkodliwe dla kondycji skóry.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty