Zapisz się do naszego newslettera!

Wakacyjne przygody bez bólu i dyskomfortu z FEMANNOSE® N

lip 26, 2022

Wakacyjne przygody bez bólu i dyskomfortu z FEMANNOSE® N

lip 26, 2022

Znasz to uczucie, gdy w środku wymarzonych wakacji lub najmniej spodziewanym momencie przychodzi kłujący ból, pieczenie i silny dyskomfort podczas korzystania z toalety? Wiesz wtedy, że należy działać szybko i skutecznie, ale martwisz się, że nie poradzisz sobie z problemem i przegapisz najlepsze momenty? Znamy to doskonale – zapalenie układu moczowego może dotknąć każdego z nas i wcale nie musi wynikać z żadnych zaniedbań. Przekonaj się, że możesz sobie z nim poradzić prosto i błyskawicznie!

FEMANNOSE® N NA ZAKAŻENIE UKŁADU MOCZOWEGO

W naszym ostatnim PURE BEAUTY BOX WYSPA SKARBÓW znalazłyście pewną różową saszetkę, która może się okazać kluczem do komfortu i wakacji bez żadnych, nawet najmniejszych przeszkód. Preparat FEMANNOSE® N przeznaczony jest do stosowania w profilaktyce oraz leczeniu zapalenia pęcherza moczowego i wszystkich infekcji związanych z nim związanych. 

Jak rozpoznać, że właśnie atakuje nas ta ogromna nieprzyjemność? Jeśli zauważysz, że odczuwasz częstą potrzebę korzystania z toalety, a oddawaniu moczu towarzyszy pieczenie i dotkliwy ból … niestety, ale to już ten czas, w którym należy działać zdecydowanie i jak najszybciej, by nie dopuścić do rozwoju sytuacji. 

Warto wiedzieć, że zaniedbanie objawów oraz brak odpowiedniego leczenia niesie ze sobą ryzyko rozprzestrzeniania się zapalenia na górne drogi moczowe, a także nerki, dlatego już przy pierwszych objawach nie czekaj i pozwól sobie pomóc. Preparat FEMANNOSE® N powstał właśnie po to, by przynieść Ci ulgę i komfort, dlatego właśnie teraz, gdy w trakcie wakacji bardziej niż zwykle narażeni jesteśmy na ten problem, zdecydowaliśmy się opowiedzieć Ci o nim więcej.

D-MANNOZA – GŁÓWNY SKŁADNIK AKTYWNY PROSTO Z NATURY!

Skuteczność preparatu FEMANNOSE® N wynika z zastosowania pewnego niezwykłego składnika aktywnego. D-mannoza, bo o niej mowa to nic innego jak monosacharyd (cukier prosty) uzyskiwany z glukozy. Jest ekstrahowana z niemodyfikowanej genetycznie kukurydzy w procesie fermentacji i ma niesamowicie skuteczne działanie, które pomoże już przy pierwszych objawach zapalenia pęcherza moczowego. Warto wiedzieć, że ludzkie ciało samo produkuje D-mannozę, jednak w bardzo małej ilości. Fakt ten jednak sprawia, że preparat FEMANNOSE® N jest doskonale tolerowany przez organizm w trakcie terapii.

D-mannoza zapobiega osadzaniu się bakterii Escherichia Coli na błonach śluzowych i chroni tym samym przed stanem zapalnym. To właśnie wspomniane bakterie, które po dotarciu do pęcherza moczowego (przywierają do jego ścianek) odpowiedzialne są wywoływanie bolesnej infekcji. D-mannoza przyjmowana doustnie trafi w sporej ilości do pęcherza moczowego, dzięki czemu uniemożliwi ona przyczepianie się bakterii do ścianek pęcherza, a tym samym dezaktywuje patogeny i pozwoli wydalić je z moczem. Ulga będzie odczuwalna już po pierwszym użyciu, jednak w trakcie ostrej infekcji zaleca się kontynuowanie terapii preparatem zgodnie z informacjami zawartymi w ulotce. 

[„Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek lub suplement diety niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.”]

Mamy nadzieję, że zabierzecie ze sobą w podróż saszetkę preparatu, który znalazłyście w naszym PURE BEAUTY BOX WYSPA SKARBÓW, choć po cichu liczymy, że nie będziecie musiały testować jej skuteczności w bolesnych dla siebie okolicznościach. Pełną zawartość pudełka możecie poznać TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

3-fazowa technologia OYONO® NOC dla zdrowego i efektywnego snu

3-fazowa technologia OYONO® NOC dla zdrowego i efektywnego snu

W naszym niestandardowym, powiększonym urodzinowym pudełku BIRTHDAY umieściliśmy kilka nieoczywistych produktów, które idealnie dopełniły całości zestawu. W tej wyjątkowej dla nas edycji chcieliśmy skupić się nie tylko na starannie wyselekcjonowanych kosmetykach, ale...

Pure Beauty