Zapisz się do naszego newslettera!

3-fazowa technologia OYONO® NOC dla zdrowego i efektywnego snu

gru 11, 2023

3-fazowa technologia OYONO® NOC dla zdrowego i efektywnego snu

gru 11, 2023

W naszym niestandardowym, powiększonym urodzinowym pudełku BIRTHDAY umieściliśmy kilka nieoczywistych produktów, które idealnie dopełniły całości zestawu. W tej wyjątkowej dla nas edycji chcieliśmy skupić się nie tylko na starannie wyselekcjonowanych kosmetykach, ale także czymś nietuzinkowym i zaskakującym, dlatego w środku znajdziecie ich całkiem sporo. Jednym ze wspaniałych przykładów jest innowacyjny SUPLEMENT DIETY OYONO® NOC, który łączy w sobie najnowszą naukową wiedzę wraz z naturalnymi i bardzo skutecznymi składnikami dla zdrowego, efektywnego i tak bardzo potrzebnego naszemu organizmowi snu. Zostańcie dziś z nami i poznajcie 3-fazową technologię, która nie tylko ułatwi Wam zasypianie, ale sprawi, że sen będzie spokojny i korzystniejszy.

200 LAT DOŚWIADCZENIA 

OYONO® NOC należy do rodziny produktów Klosterfrau – marki z ogromnym doświadczeniem i długą tradycją, w której tradycja łączy się z nowoczesnością.​ Klosterfrau Healthcare Group jest jedną z największych niemieckich firm farmaceutycznych, która jest obecna na rynku od niemal 200 lat. Historia firmy sięga aż 1815 roku, kiedy to podczas legendarnej bitwy pod Waterloo, niemiecka pielęgniarka i zakonnica Marie Clementine Martin zaangażowała się w pomoc rannym na polu bitewnym. Słynęła ona z niezwykłej wiedzy na temat leczniczej mocy ziół i roślin, dzięki której udało się jej ocalić życie wielu rannych żołnierzy. 

Dzisiaj firma Klosterfrau łączy tradycję z nowoczesnością, korzystając z dobrodziejstw natury i nauki. Od lat wierna jest swojej misji tworzenia produktów skutecznych, a jednocześnie bezpiecznych. Wyroby marki pomagają pacjentom w wielu krajach na całym świecie i obejmują wiele obszarów terapeutycznych, m.in. górne i dolne drogi oddechowe, drogi moczowe czy sen. OYONO® NOC będący częścią rodziny tej niesamowitej marki to suplement diety, który pomoże Wam aż na trzech płaszczyznach związanych ze snem. Pamiętajcie jednak, by przed użyciem przeczytać treść ulotki lub skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. 

BEZPIECZNY SPOSÓB NA ZDROWY SEN

OYONO® NOC to specjalnie opracowana trójfazowa tabletka o dopracowanym i starannie skomponowanym składzie, która będzie działać w kilku kluczowych dla snu obszarach. Zauważycie to już po samej jej budowie, ale warto również szczegółowo opisać jej poszczególne działanie i założenia. 

FAZA NATYCHMIASTOWA, która ma działać już po 10 minutach to formuła uwalniająca do organizmu melatoninę, wyciąg z kozła lekarskiego (walerianę), a także witaminę B6, dzięki czemu ułatwia proces zasypiania. FAZA PRZEDŁUŻONEGO DZIAŁANIA z kolei będzie działać nawet do 8 godzin po zażyciu suplementu. Specjalny skład tej fazy zapewnia długotrwałe, kontrolowane, przedłużone uwalnianie melatoniny i ekstraktu z męczennicy cielistej, który sprzyja przespaniu w spokoju i komforcie całej nocy. Trzecia i ostatnia FAZA CIĄGŁA uwalnia ekstrakt z głogu i melisy lekarskiej, które wspierają spokojny i komfortowy proces snu dopełniając całości i sprawiając, że przez całą noc otrzymujecie efektywnego pomocnika czuwającego nad odprężeniem, relaksem i odpoczynkiem całego organizmu. 

W składzie OYONO® NOC wykorzystano tylko i wyłącznie bezpieczne, ale bardzo skuteczne składniki, jednak jak w przypadku każdego suplementu diety należy najpierw sprawdzić i przeanalizować czy nie ma żadnych przeciwwskazań do jego stosowania. Warto zaznaczyć, że marka OYONO® NOC nie tylko zajmuje się produkcją naszego suplementu, ale także edukacją i wsparciem merytorycznym w zakresie snu. Na stronie marki znajdziecie bardzo obszerny i szczegółowy poradnik na temat tego, jak zadbać o właściwą higienę przed położeniem się do łóżka, listę czynników wpływających na zaburzenie procesu zasypiania, a także specjalny kanał na Spotify, gdzie znajdziecie przyjemne i kołyszące do snu melodie. Jak widzicie OYONO® NOC to nie tylko kolejny suplement diety na rynku, ale kompleksowe i szczegółowe podejście do zagadnienia snu podparte wiedzą ekspercką i wieloletnim doświadczeniem.

Jesteśmy bardzo ciekawi jak podoba Wam się obecność OYONO® NOC w naszym pudełku BIRTHDAY i co sądzicie o samej marce. Dajcie nam znać w komentarzach na naszych kanałach społecznościowych czy rozpoczęłyście już testowanie i czy faktycznie zauważacie różnicę i poprawę jakości snu. Czekamy na Was i życzymy Wam relaksu oraz odpoczynku w tym wymagającym okresie przedświątecznym.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Nowy wymiar przyjemności ze SKYN® Naturally Endless!

Nowy wymiar przyjemności ze SKYN® Naturally Endless!

Październikowa edycja PURE BEAUTY BOX ZRELAKSUJ SIĘ to zaproszenie do odkrywania nowego wymiaru przyjemności, błogiego relaksu i odprężenia … nie tylko w aspekcie pielęgnacji naszej skóry. Tajemnicza, nawiązująca bezpośrednio do zawartej w środku niespodzianki grafika...

Pure Beauty