VIPERA

o marce

Marka powstała w 1988 roku i od tamtego czasu nieustannie się rozwija. Podbija polski rynek kosmetyczny jakością i atrakcyjnymi cenami. Oferta VIPERA wciąż się poszerza, trafiając do coraz większej grupy odbiorców! Marka świadomie podąża za obecnymi trendami, dzięki czemu spełnia oczekiwania swoich Klientów i zapewnia sobie szczytowe miejsce wśród konkurencji. Wysoki poziom produktów VIPERA potwierdza Międzynarodowy Certyfikat Jakości ISO 9001. Natomiast Międzynarodowy Certyfikat Jakości GMP Vipera otrzymała za najwyższą jakość standardów produkcji i obsługi klienta. W swojej ofercie firma ta posiada szeroką gamę kosmetyków kolorowych, które oczywiście są odpowiednio przebadane przez lekarzy specjalistów takich jak dermatolodzy, alergolodzy i okuliści, co też zwiększa zaufanie i przede wszystkim bezpieczeństwo swoich Klientek

Oferta Vipera Cosmetics obejmuje: szminki i błyszczyki do ust, korektory, fluidy, kremy bb, pudry, konturówki do oczu i ust, maskary do rzęs, cienie do powiek, kosmetyki do demakijażu, a także lakiery do paznokci i preparaty do ich pielęgnacji.

Poznaj bliżej markę

    

VIPERA

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty