Zapisz się do naszego newslettera!

URGO DERMOESTETIC ACTIVE PEEL – nowoczesna jakość i działanie jak z gabinetu!

mar 8, 2023

URGO DERMOESTETIC ACTIVE PEEL – nowoczesna jakość i działanie jak z gabinetu!

mar 8, 2023

O jakości produktów URGO DERMOESTETIC rozpisywaliśmy się już kilkukrotnie, jednak wciąż mamy wrażenie, że powiedziane zostało zbyt mało. Z tego też powodu chcąc dalej wprowadzać Was w świat kosmetyków inspirowanych zabiegami medycyny estetycznej w naszym limitowanym boxie ROYALty#4 umieściliśmy pełnowymiarową MIKRODERMABRAZJĘ KORUNDOWĄ ACTIVE PEEL, która działa jak najlepszy zabieg złuszczający w gabinecie. Poznajmy ją bliżej! 

SKUTECZNE POŁĄCZENIE PEELINGU MECHANICZNEGO I CHEMICZNEGO

MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA ACTIVE PEEL URGO DERMOESTETIC to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dogłębnego oczyszczenia, złuszczenia, wygładzenia i przygotowania skóry na dalsze kroki pielęgnacyjne. Dlaczego nazywamy go nowoczesnym? Ponieważ łączy w sobie cechy peelingu mechanicznego (za sprawą korundu) oraz chemicznego (dzięki połączeniu kwasów: glikolowego i glukonolaktonu), a także kwasu ferulowego i witaminy C dla niesamowitych efektów już po pierwszym użyciu. Jego zadaniem jest natychmiastowa odnowa i wygładzenie struktury skóry oraz zmniejszanie widoczność zmarszczek. 

Połączenie synergicznie działających składników aktywnych zapewnia dogłębne i bardzo skuteczne działanie, które widoczne jest gołym okiem. Marka URGO DERMOESTETIC czerpie inspiracje z zabiegów medycyny estetycznej i dzięki temu peelingowi mamy naprawdę realną szansę poczuć to w praktyce. Zarówno dobór składników aktywnych, jak i ich stężenia są tu na wysokim i bardzo przemyślanym poziomie, dlatego nie ma mowy o żadnym nadużyciu przy słowie „zabieg”. Jeżeli tylko zdecydujecie się go przetestować, jesteśmy przekonani, że zrobi na Was ogromne wrażenie już za pierwszym razem. Skóra natychmiastowo zostaje wygładzona, napięta, dogłębnie oczyszczona i przygotowana na dalsze kroki pielęgnacyjne np. serum lub maseczkę. Przekonajcie się o tym w same i koniecznie podzielcie się z nami swoimi wrażeniami.

JAK PRAWIDŁOWO STOSOWAĆ ACTIVE PEEL?

Niezwykle ważną kwestią jest prawidłowe stosowanie tego produktu i ścisłe trzymanie się zaleceń marki URGO DERMOESTETIC, dlatego i my również opiszemy Wam cały schemat. Przede wszystkim przed użyciem należy go wstrząsnąć. Nakładamy go na oczyszczoną (bez makijażu i umytą żelem lub pianką) skórę twarzy, szyi oraz dekoltu i kolistymi ruchami masujemy przez około minutę. Następnie nakładamy kolejną warstwę produktu i powtarzamy masaż. 

Zostawiamy produkt na skórze przez minimum 5 min, ale nie więcej niż 10 – warto ustawić sobie np. alarm w telefonie, żeby nie przedłużyć tego czasu. Następnie zmywamy go obficie letnią wodą i osuszamy skórę. W trakcie używania na skórze może wystąpić uczucie mrowienia, lekkiego kłucia i pieczenia, które są pożądanymi efektami działania kwasów. Jeżeli jednak pieczenie będzie zbyt mocne – ACTIVE PEEL należy zmyć przed upływem czasu. Stosujemy go 2-3 razy w tygodniu, pamiętając przy tym, że na dzień wymagany jest krem z wysoką ochroną SPF (najlepiej 50) i pełnym spektrum ochrony. Pamiętajcie o tym bardzo prosimy i ściśle trzymajcie się schematu, ponieważ jak podkreśliliśmy wyżej – stężenia oraz składniki aktywne są tu naprawdę efektywne. 

Napiszcie nam w komentarzu, czy miałyście już okazję testować MIKRODERMABRAZJĘ KORUNDOWĄ w praktyce? Jakie zrobiła na Was wrażenie, czy efekt był zauważalny już po pierwszym użyciu? A może chciałybyście, by marka URGO DERMOESTETIC jeszcze raz pojawiła się w naszym pudełku? Czekamy z niecierpliwością na Wasze wrażenia.

MIKRODERMABRAZJĘ KORUNDOWĄ ACTIVE PEEL URGO DERMOESTETIC wraz z innymi produktami, których działanie przekroczy Wasze oczekiwania, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX ROYALty#4, którego pełną zawartość poznacie TUTAJ. Czwarta odsłona limitowanej edycji pełnej luksusu – ROYALty#4. Sprawdź, co tym razem przygotowaliśmy! | Pure Beauty.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty