Zapisz się do naszego newslettera!

Ultradelikatne oczyszczanie twarzy w nowej odsłonie marki BIOLAVEN

mar 6, 2023

Ultradelikatne oczyszczanie twarzy w nowej odsłonie marki BIOLAVEN

mar 6, 2023

Tworząc dla Was wpisy dotyczące prawidłowej pielęgnacji twarzy, zawsze podkreślamy jak niezwykle ważną kwestią jest prawidłowe, ale delikatne oczyszczanie skóry twarzy. Z tego też powodu w naszych pudełkach nie brak częstej obecności kosmetyków, które pomogą Wam w codziennej rutynie, ale jednocześnie zadbają o komfort skóry. Dziś przychodzimy do Was z jednym ze sztandarowych produktów marki BIOLAVEN – ŻELEM MYJĄCYM DO TWARZY w nowej odsłonie graficznej z naszego lutowego pudełka YOU’RE CUTE.

NOWE OPAKOWANIA – TA SAMA DOSKONAŁA JAKOŚĆ 

O nowej odsłonie graficznej marki BIOLAVEN naprawdę zrobiło się głośno. Odmienione opakowania, piękne grafiki i całkowicie inne niż do tej pory szczegóły stanowią niejako kropkę nad i dla jakości tych kosmetyków, która przecież jest kluczowa. Od samego początku funkcjonowania na rynku kosmetycznym BIOLAVEN uchodził za sprawdzoną pod względem formuł i składów polską perełkę wśród produktów, które wyjątkowo mocno ukochały lawendę. 

Wiemy z Waszych komentarzy, że Wy także ją kochacie, dlatego za każdym razem, gdy znajduje miejsce w naszych PURE BEAUTY BOXACH daje nam to ogromną radość. W pudełku YOU’RE CUTE każda z Was otrzymała jeden z najbardziej znanych i cieszących się doskonałymi opiniami ŻEL MYJĄCY DO TWARZY o ultradelikatnej formule, dzięki której codzienne oczyszczanie będzie przyjemne, łagodne, a przy tym naprawdę skuteczne. No i nie zapominajmy również o zapachu – jednym z głównych atutów wyróżniających BIOLAVEN na rynku. Kto raz powąchał ten z pewnością wie, co mamy na myśli. 

OCZYSZCZENIE, NAWILŻENIE I ODŚWIEŻENIE W JEDNYM

Nasz ŻEL MYJĄCY DO TWARZY jak sama nazwa wskazuje ma za zadanie oczyścić skórę z nagromadzonych zanieczyszczeń, sebum, a także resztek makijażu. Gdyby jednak powiedzieć o nim, że to po prostu tylko kosmetyk myjący byłoby to dla niego wielkim uchybieniem. Propozycja BIOLAVEN przy okazji procesu oczyszczenia ma zapewnić nam dogłębną dawkę nawilżenia i przyjemnego odświeżenia. 

Wszystko to oczywiście za sprawą składników zawartych w formule. Zwróćcie uwagę jak krótki jest tu skład INCI – ograniczony do absolutnego minimum, a jednak łączy w sobie cechy skuteczności, delikatności i pięknego zapachu. Dzięki glicerynie, pantenolowi oraz oleju z pestek winogron żel już na etapie mycia zatroszczy się o odpowiednie nawilżenie i będzie zapobiegał wysuszeniu charakterystycznemu dla produktów z mocnymi detergentami myjącymi. Olejek eteryczny z lawendy, który jest symbolem Prowansji zapewni Wam uczucie odświeżenia, ale także odpowiada za zapach tak bardzo ukochany przez wiele kobiet w Polsce. Jego stosowanie jest naprawdę bardzo przyjemne – lekka formuła wymaga od nas jedynie nałożenia na zwilżoną skórę i wykonania kilku myjących ruchów. Żel nie podrażnia oczu i bez problemu możecie wykorzystać go także w tej okolicy. Takie kosmetyki naprawdę kochamy!

Marka BIOLAVEN w naszych pudełkach pojawiła się już kilkukrotnie, dlatego podzielcie się z nami swoimi wrażeniami. Czy do tej pory udało Wam się znaleźć wśród nich pielęgnacyjny hit? A może jest jakiś produkt, którego jeszcze u nas nie było i chciałybyście go przetestować? Czekamy na Wasze komentarze i życzymy … przyjemnego, kojącego mycia Waszej buzi!

ŻEL MYJĄCY DO TWARZY BIOLAVEN wraz z innymi produktami, które pomogą Wam stworzyć prawidłową rutynę pielęgnacyjną, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX YOU’RE CUTE, którego pełną zawartość poznacie na naszym KANALE YOUTUBE -> (35) YOU’RE CUTE 🍭 Pure Beauty – Luty 2023 🎁Unboxing – YouTube.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty