Tous

o marce

Hiszpańska marka Tous znana jest na całym świecie z biżuterii, której znakiem rozpoznawczym jest uroczy miś. Początki międzynarodowej marki wywodzą się z rodzinnego warsztatu zegarmistrzowskiego, który z czasem przekształcił się w sklep z biżuterią. Firmę założyło małżeństwo Salvador Tous Blavi i Teresa Ponsa w 1920r. Jednak dopiero ich syn Salvador Tous wspólnie ze swoją małżonką Rosą Oriol doprowadzili Tous’a do dynamicznego rozwoju.

Dzięki koncepcji Rosy Tous marka charakteryzuje się dodatkami biżuteryjnymi z motywem misia, który wykonywany jest ręcznie z dbałością o każdy detal.

W czasie jednej z moich podróży zobaczyłam misia w oknie wystawowym i pomyślałam, że fajnie byłoby stworzyć biżuterię w jego kształcie. Wszystkim kojarzy się on z miłymi wspomnieniami z dzieciństwa. Taka biżuteria byłaby zabawna, magiczna i całkiem elegancka. Biżuteria związana jest z najważniejszymi chwilami życia każdego z nas – wspomina Rosa Tous.

Oprócz uroczego wyglądu, miś stał się międzynarodowym symbolem łagodności i miłości.

Obecnie marka Tous poza tworzeniem biżuterii, zajmuje się również galanterią, dodatkami, a także perfumami.

Poznaj bliżej markę

   

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty