Zapisz się do naszego newslettera!

Tonik, który odmieni Twoją pielęgnację – nowość marki FEEDSKIN

cze 14, 2022

Tonik, który odmieni Twoją pielęgnację – nowość marki FEEDSKIN

cze 14, 2022

Z dumą i wielką radością obserwujemy rozwój naszych marek partnerskich. Szczególnie wtedy, kiedy nagle pojawia się całkowicie nowa i niespodziewana dla wszystkich premiera nowości. Dokładnie tak jest z marką FEEDSKIN, nowością spod skrzydeł firmy SYLVECO. FEEDSKIN właśnie podbija serca tysięcy kobiet na polskim rynku. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy być częścią tego wielkiego początku, ponieważ w najnowszym pudełku MAY…BE GREAT znalazłyście pierwszy kosmetyk tej nowo powstałej marki. Poznajcie dziś razem z nami TONIK NAWILŻAJĄCY FEEDSKIN, który odmieni Waszą pielęgnację. 

FEEDSKIN – MARKA, KTÓRA SKRADA SERCA OD PIERWSZEGO UŻYCIA

FEEDSKIN zrobiło się głośno tak naprawdę już w pierwszych dniach jej wielkiej rynkowej premiery. Wyobraźcie sobie połączenie nieskazitelnych składów, z jakich znane jest SYLVECO i dodajcie do tego całkowicie nowe podejście do pielęgnacji z zastosowaniem najlepszych i najbardziej skutecznych składników aktywnych znanych dzisiejszej nauce. 

Brzmi intrygująco? Dodajmy do tego miłość do ekologii, rozwiązania less waste, a także prostotę i minimalizm i w ten oto sposób otrzymamy genialne kosmetyki FEEDSKIN. Marka ta za cel stawia sobie niezwykłą efektywność naszej pielęgnacji połączoną z prostym, ale wartościowym składem i wyjątkowym szacunkiem do Matki Natury. Kobiety pokochały FEEDSKIN od pierwszego wejrzenia, a w sieci i na kanałach społecznościowych aż zawrzało! Na rynek trafiło 12 nowości w tym toniki, sera i produkty myjące, a my z dumą umieściliśmy w naszym PURE BEAUTY BOX MAY…BE GREAT jeden z nich.

TONIK NAWILŻAJĄCY FEEDSKIN, CZYLI JAK JEDNYM KROKIEM ODMIENIĆ SWOJĄ PIELĘGNACYJNĄ RUTYNĘ

Tonik to wciąż produkt, który traktowany jest przez wiele z nas po macoszemu. Obserwacje potwierdzają, że wolimy się skupiać raczej na doborze odpowiedniego serum i kremu niż toniku, dlatego dziś razem z FEEDSKIN chcemy zachęcić Was do małej zmiany w podejściu do tego rodzaju kosmetyków. TONIK NAWILŻAJĄCY marki FEEDSKIN, który znalazłyście w majowej odsłonie naszego pudełka, ma za zadanie przywrócić odpowiednie pH Waszej skórze po oczyszczaniu, ale nie tylko. Jego zaskakująca, żelowa formuła to przede wszystkim silny i efektywny zastrzyk nawilżenia oraz wsparcia dla utrzymania prawidłowego i optymalnego jego poziomu w skórze.

Co więcej, składniki aktywne w formule zapewniają również przywrócenie elastyczności, zniwelowanie wszelkich szorstkości, a także regulację tak cennej dla nas wszystkich bariery hydrolipidowej. Jednak to nie koniec! Jego działanie opiera się również na przyspieszaniu regeneracji oraz wchłaniania się składników aktywnych z kosmetyków nakładanych w dalszych etapach pielęgnacji. Jeżeli kiedykolwiek przyjdzie Wam do głowy o toniku pomyśleć, jako o zbędnym dodatku to mamy nadzieję, że przypomnicie sobie właściwości produktu marki FEEDSKIN. Uważamy, że lepszych argumentów na regularne stosowanie toniku … po prostu nie ma. 

TONIK NAWILŻAJĄCY marki FEEDSKIN swoje wyjątkowe działanie zawdzięcza kompozycji składników aktywnych takich jak: inulina, kwas hialuronowy, aminokwasy oraz trehaloza stanowiących mieszankę, której działanie odczujecie już po pierwszym użyciu. Spróbujcie – gwarantujemy, że będziecie zaskoczone! Pamiętajcie, że tonik to niezbędny element w świadomej pielęgnacji, jest pomostem pomiędzy oczyszczaniem a pielęgnacją właściwą, dlatego jego wybór powinien być równie przemyślany co krem czy serum. 

Z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie i komentarze dotyczące NAWILŻAJĄCEGO TONIKU FEEDSKIN. Tonik wraz z innymi kosmetykami, które mamy nadzieję rozpalą Wasze serca do czerwoności, mogłyście znaleźć w najnowszym PURE BEAUTY BOX MAY… BE GREAT. Pełną zawartość tej edycji możesz poznać TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty