Zapisz się do naszego newslettera!

Tonik, który odmieni Twoją pielęgnację – nowość marki FEEDSKIN

cze 14, 2022

Tonik, który odmieni Twoją pielęgnację – nowość marki FEEDSKIN

cze 14, 2022

Z dumą i wielką radością obserwujemy rozwój naszych marek partnerskich. Szczególnie wtedy, kiedy nagle pojawia się całkowicie nowa i niespodziewana dla wszystkich premiera nowości. Dokładnie tak jest z marką FEEDSKIN, nowością spod skrzydeł firmy SYLVECO. FEEDSKIN właśnie podbija serca tysięcy kobiet na polskim rynku. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy być częścią tego wielkiego początku, ponieważ w najnowszym pudełku MAY…BE GREAT znalazłyście pierwszy kosmetyk tej nowo powstałej marki. Poznajcie dziś razem z nami TONIK NAWILŻAJĄCY FEEDSKIN, który odmieni Waszą pielęgnację. 

FEEDSKIN – MARKA, KTÓRA SKRADA SERCA OD PIERWSZEGO UŻYCIA

FEEDSKIN zrobiło się głośno tak naprawdę już w pierwszych dniach jej wielkiej rynkowej premiery. Wyobraźcie sobie połączenie nieskazitelnych składów, z jakich znane jest SYLVECO i dodajcie do tego całkowicie nowe podejście do pielęgnacji z zastosowaniem najlepszych i najbardziej skutecznych składników aktywnych znanych dzisiejszej nauce. 

Brzmi intrygująco? Dodajmy do tego miłość do ekologii, rozwiązania less waste, a także prostotę i minimalizm i w ten oto sposób otrzymamy genialne kosmetyki FEEDSKIN. Marka ta za cel stawia sobie niezwykłą efektywność naszej pielęgnacji połączoną z prostym, ale wartościowym składem i wyjątkowym szacunkiem do Matki Natury. Kobiety pokochały FEEDSKIN od pierwszego wejrzenia, a w sieci i na kanałach społecznościowych aż zawrzało! Na rynek trafiło 12 nowości w tym toniki, sera i produkty myjące, a my z dumą umieściliśmy w naszym PURE BEAUTY BOX MAY…BE GREAT jeden z nich.

TONIK NAWILŻAJĄCY FEEDSKIN, CZYLI JAK JEDNYM KROKIEM ODMIENIĆ SWOJĄ PIELĘGNACYJNĄ RUTYNĘ

Tonik to wciąż produkt, który traktowany jest przez wiele z nas po macoszemu. Obserwacje potwierdzają, że wolimy się skupiać raczej na doborze odpowiedniego serum i kremu niż toniku, dlatego dziś razem z FEEDSKIN chcemy zachęcić Was do małej zmiany w podejściu do tego rodzaju kosmetyków. TONIK NAWILŻAJĄCY marki FEEDSKIN, który znalazłyście w majowej odsłonie naszego pudełka, ma za zadanie przywrócić odpowiednie pH Waszej skórze po oczyszczaniu, ale nie tylko. Jego zaskakująca, żelowa formuła to przede wszystkim silny i efektywny zastrzyk nawilżenia oraz wsparcia dla utrzymania prawidłowego i optymalnego jego poziomu w skórze.

Co więcej, składniki aktywne w formule zapewniają również przywrócenie elastyczności, zniwelowanie wszelkich szorstkości, a także regulację tak cennej dla nas wszystkich bariery hydrolipidowej. Jednak to nie koniec! Jego działanie opiera się również na przyspieszaniu regeneracji oraz wchłaniania się składników aktywnych z kosmetyków nakładanych w dalszych etapach pielęgnacji. Jeżeli kiedykolwiek przyjdzie Wam do głowy o toniku pomyśleć, jako o zbędnym dodatku to mamy nadzieję, że przypomnicie sobie właściwości produktu marki FEEDSKIN. Uważamy, że lepszych argumentów na regularne stosowanie toniku … po prostu nie ma. 

TONIK NAWILŻAJĄCY marki FEEDSKIN swoje wyjątkowe działanie zawdzięcza kompozycji składników aktywnych takich jak: inulina, kwas hialuronowy, aminokwasy oraz trehaloza stanowiących mieszankę, której działanie odczujecie już po pierwszym użyciu. Spróbujcie – gwarantujemy, że będziecie zaskoczone! Pamiętajcie, że tonik to niezbędny element w świadomej pielęgnacji, jest pomostem pomiędzy oczyszczaniem a pielęgnacją właściwą, dlatego jego wybór powinien być równie przemyślany co krem czy serum. 

Z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie i komentarze dotyczące NAWILŻAJĄCEGO TONIKU FEEDSKIN. Tonik wraz z innymi kosmetykami, które mamy nadzieję rozpalą Wasze serca do czerwoności, mogłyście znaleźć w najnowszym PURE BEAUTY BOX MAY… BE GREAT. Pełną zawartość tej edycji możesz poznać TUTAJ.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

pure beauty box

PUREBEAUTYxMIYA MIX&MATCH

KUP BOX

Może Cię zainteresować

Pure Beauty