Zapisz się do naszego newslettera!

To będzie hit! Komórki macierzyste w nowej linii Tołpa

lis 23, 2021

To będzie hit! Komórki macierzyste w nowej linii Tołpa

lis 23, 2021

Czym są komórki macierzyste, co dobrego mogą dla Ciebie zrobić i jak wykorzystuje się je w kosmetykach? Do naszego boxa wrzuciliśmy produkt z najnowszej linii BLACK FROM NATURE firmy TOŁPA, która właśnie na nich opiera swoją skuteczność. Z tej okazji postanowiliśmy sprawdzić, jak działa ten składnik i dlaczego warto go przetestować. Zapraszamy.

KOMÓRKI MACIERZYSTE – KAŻDY Z NAS JE MA

To te kilka procent komórek naszego ciała, które zdolne są do niemal nieskończonego podziału i nieustannej regeneracji. Zainteresowanie naukowców tymi maleńkimi komórkami jest zatem jak najbardziej zrozumiałe i potrzebne. Często mówi się o komórkach macierzystych (zwanych również komórkami pnia) pobieranych z krwi pępowinowej, która ma największą zdolność regeneracyjną. Komórki można również wyekstrahować ze szpiku lub krwiobiegu.

KOMÓRKI MACIERZYSTE POZYSKIWANE Z ROŚLIN

Komórki pnia występują nie tylko u człowieka, ale też w tkankach zwierząt, a nawet roślin.

Pozyskiwanie komórek macierzystych z roślin jest bardziej dostępne i można je przeprowadzać na większą skalę. Otrzymane w ten sposób komórki często wykorzystywane są w przemyśle kosmetycznym. Sprawdźmy więc, co dobrego mogą zdziałać.

CENNY SKŁADNIK KOSMETYKÓW

Niebywałe właściwości regeneracyjne komórek pnia sprawiają, że często stosuje się je w specjalistycznych kosmetykach. Co więcej, ich rosnąca popularność przekłada się na większą dostępność produktów z tym składnikiem, również poza gabinetami medycyny estetycznej. Dzięki temu jeden z tych kosmetyków możesz już niedługo wyciągnąć z naszego najnowszego boxa. Ale po kolei, najpierw przekonajmy się, po co Twojej skórze taka pielęgnacja.

Komórki macierzyste dosłownie odmładzają skórę, dbając o to, aby była w jak najlepszej kondycji. Nie ma się czemu dziwić – do tego właśnie stworzyła je natura. Obecne w kosmetykach, przyczyniają się do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, a więc kluczowych elementów młodo wyglądającej, zdrowej skóry. Ponadto, dzięki pobudzaniu naturalnych procesów regeneracyjnych, opóźniają procesy starzenia, silnie redukują bruzdy, linie i zmarszczki. Wzmacniają też ochronę skóry przed fotostarzeniem i stresem środowiskowym.

CO WARTO WIEDZIEĆ O NOWEJ LINII KOSMETYKÓW TOŁPA BLACK FROM NATURE?

Przede wszystkim bazuje na tym cennym składniku, a to już powinno Cię zainteresować. Komórki pnia pozyskiwane są tu z motylego krzewu, a formuły uzupełnia znakomity torf Tołpa. Seria stworzona została do pielęgnacji twarzy w nocy i w ciągu dnia. W naszym najnowszym pudełku znajdziesz KREM POD OCZY TOŁPA BLACK FROM NATURE w pełnym rozmiarze.

Kosmetyk redukuje objawy zmęczenia okolic oczu, dodaje spojrzeniu wigoru i chroni przed starzeniem się skóry. Poza komórkami macierzystymi i torfem Tołpa, krem zawiera również odmładzający ekstrakt z dzikiego kardamonu i silnie nawilżający wyciąg z kwiatu bawełny. Tak stworzona receptura zapewnia skórze okolic oczu efekt liftingu i poprawę konturu, rozjaśnienie cieni i ogólne +10 do wypoczętego spojrzenia.

KREM POD OCZY TOŁPA BLACK FROM NATURE dopiero wszedł na rynek i jesteśmy dumni z tego, że możemy Ci go zaprezentować jako jedni z pierwszych! Znajdziesz go w naszym boxie HONEY SKINskomponowanym specjalnie z myślą o jesiennych rytuałach SPA i małych przyjemnościach na co dzień.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty