TERAPIQ

o marce

Jest nową marką na rynku polskim, która specjalizuje się w bezpiecznych i naturalnych kosmetykach pielęgnacyjnych do włosów i skóry całego ciała. W swojej ofercie posiada produkty pozwalające na samodzielne ułożenie kompleksowej pielęgnacji, popartej doświadczeniem i wiedzą opartą na badaniach naukowych. W sklepie TERAPIQ każdy znajdzie coś dla siebie. Kosmetyki marki zadbają o odpowiednie nawilżenie, odżywienie oraz nieskazitelny blask włosów, a także skórę twarzy, rąk oraz ciała. Dzięki TERAPIQ mamy szansę zadbać o siebie holistycznie, otrzymując gwarancję korzystania tylko z najlepszych substancji odżywczych i formuł.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty