TERAPIQ

o marce

Jest nową marką na rynku polskim, która specjalizuje się w bezpiecznych i naturalnych kosmetykach pielęgnacyjnych do włosów i skóry całego ciała. W swojej ofercie posiada produkty pozwalające na samodzielne ułożenie kompleksowej pielęgnacji, popartej doświadczeniem i wiedzą opartą na badaniach naukowych. W sklepie TERAPIQ każdy znajdzie coś dla siebie. Kosmetyki marki zadbają o odpowiednie nawilżenie, odżywienie oraz nieskazitelny blask włosów, a także skórę twarzy, rąk oraz ciała. Dzięki TERAPIQ mamy szansę zadbać o siebie holistycznie, otrzymując gwarancję korzystania tylko z najlepszych substancji odżywczych i formuł.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Oczyszczanie ciała może być zwykłą rutynową czynnością, jakich wiele, jednak testując produkty z naszych PURE BEAUTY BOXÓW niejednokrotnie miałyście szansę zamienić ją w prawdziwy pielęgnacyjny rytuał. Wybierając kosmetyki zawsze kierujemy się chęcią obdarowania Was...

Pure Beauty