Zapisz się do naszego newslettera!

Terapia ciepłem dla zmęczonych okolic oczu – innowacja od USEE

sty 9, 2024

Terapia ciepłem dla zmęczonych okolic oczu – innowacja od USEE

sty 9, 2024

Pudełko ROYALty#7 to prawdziwa plejada rozwiązań, jakich u nas jeszcze nie było. Wywołuje to w nas ogromną radość, ponieważ zależy nam, żebyście kupując nasze limitowane edycje mogły odkrywać nieznane dotąd rozwiązania zarówno z dziedziny pielęgnacji, jak i makijażu. Jesteśmy dumni, ponieważ w siódmej odsłonie tego boxa naprawdę nie brak innowacji oraz nowinek ze świata kosmetologii, a jednym z fantastycznych przykładów jest MASECZKA OGRZEWAJĄCA NA OCZY od marki USEE. Co powiecie na terapię dla zmęczonych, przeciążonych i zapracowanych oczu za pomocą ciepła? Macie ochotę połączyć pielęgnację z przyjemnym odprężeniem? Zostańcie koniecznie do końca tego wpisu!

INNOWACJA I PRZEŁOM, KTÓRY ŁĄCZY SKUTECZNE DZIAŁANIE I PRZYJEMNOŚĆ

Maseczka marki USEE to unikalna propozycja na polskim rynku kosmetycznym, która w zaledwie trzydzieści minut ma przynieść ulgę oczom i zadbać o poprawę naszego samopoczucia dzięki chwili relaksu tylko dla siebie. Nieprzespana noc, huczna impreza, a może po prostu zbyt długi czas spędzony przed komputerem? Niezależnie od tego, z jakiego powodu okolica Waszych oczu i spojrzenie są zmęczone czy przeciążone, propozycja USEE jest w stanie to zmienić. Aktywacja maseczki za pomocą powietrza sprawia, że nagrzewa się ona do 40 stopni, dzięki czemu otulające ciepło ma wpływ na wiele obszarów jednocześnie. 

Dzięki tej nowoczesnej technologii i terapii ciepłem rozszerzają się naczynia krwionośne i poprawia się transport tlenu oraz składników odżywczych, co bezpośrednio wpływa na przyspieszenie procesów odnowy i regeneracji. Co więcej, zwiększa się również proces odprowadzania toksyn, dzięki czemu zmniejszają się stany zapalne oraz obrzęki. To jednak nie koniec zalety wynikających z zastosowania tej technologii. Ciepło rozluźnia spięte mięśnie zmniejszając napięcie oraz ból, redukuje stres i relaksuje umysł, dzięki czemu będzie on bardziej skłonny do efektywnego i spokojnego snu. Przetestujcie ją koniecznie tuż przed pójściem spać, a z pewnością zauważycie zbawienny wpływ nie tylko na okolice oczu, ale przede wszystkim na odprężenie i wyciszenie. Propozycja USEE to ulga i pielęgnacja w jednym – połóżcie się, zamknijcie oczy i po prostu cieszcie się tę błogą chwilę. Jedna maseczka, a tyle wspaniałych korzyści…

… ALE JAK TO WŁAŚCIWIE DZIAŁA?

Skoro wiemy już, jakich efektów należy spodziewać się po użyciu OGRZEWAJĄCEJ MASKI NA OCZY USEE to warto na moment zatrzymać się również przy jej mechanizmie, a także składnikach aktywnych. W środku maseczki znajduje się proszek żelaza oraz wody, ale szczelnie zamknięta saszetka, którą otrzymałyście w pudełku nie ma dostępu do tlenu, dlatego ciepło zacznie się wytwarzać, dopiero gdy ją otworzycie. Wnętrze maski skrywa w sobie również sól przyspieszającą tę reakcję oraz wermikulit i węgiel aktywny, które wspomagają równomierne rozprowadzanie się wody i dłuższy efekt wydzielanego ciepła. 

Po nałożeniu maski na okolice oczu zacznie wydzielać się delikatna para, która pomoże w zniwelowaniu uczucia zmęczenia oraz napięcia, natomiast w czasie 30 minut dojdzie do rozszerzenia porów i przygotowania skóry pod lepsze wchłonięcie składników aktywnych np. z kremu. Co ciekawe, dzięki właściwościom rozgrzewającym maseczka będzie w stanie pomóc także w złagodzeniu bólu oraz zatok. W jej wnętrzu skrywają się dodatkowo nasiona strączyńca o skutecznym działaniu nawilżającym. Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że wspólnie z nami możecie przetestować to rozwiązanie. Wiemy, jak wymagająca bywa nasza codzienność i że niekiedy narażone jesteśmy na wiele czynników, które powodują dyskomfort. Mamy nadzieję, że USEE zatroszczy się o Was jak najlepiej i pomoże osiągnąć zdumiewające rezultaty.

Gotowe na relaks i odprężenie? Chwyćcie swoją MASECZKĘ OGRZEWAJĄCĄ NA OCZY USEE i poczujcie, jak połączenie składników aktywnych z ciepłem jest w stanie przynieść ukojenie i niezwykłą przyjemność w zaledwie pół godziny. Czekamy na Wasze opinie oraz wrażenia. Dajcie nam znać, jak podoba Wam się takie rozwiązanie i czy testowanie sprawiło Wam oczekiwaną radość. Do zobaczenia już niebawem w kolejnej odsłonie nowinek z pudełka ROYALty#7.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty