Zapisz się do naszego newslettera!

Szafran i witamina C od HIMALAYA w walce o piękną cerę

maj 11, 2022

Szafran i witamina C od HIMALAYA w walce o piękną cerę

maj 11, 2022

Niestety wspaniały wygląd skóry nie jest dany nam raz i na zawsze. Codzienne działania pielęgnacyjne przypominają nieco walkę o piękny wygląd cery. Stają im na przeszkodzie zarówno czynniki zewnętrzne, jak i naturalne procesy zachodzące w naszym organizmie. Na szczęście, dzięki producentom kosmetyków, ta walka może być również przyjemnością. Może się również łączyć z miłymi chwilami w naszym osobistym, domowym SPA. Takie właśnie momenty relaksu możemy z powodzeniem spędzić w towarzystwie naturalnych produktów maki HIMALAYA. Jeden z nich znajdziecie w edycji POSITIVE VIBES, jest nim NATURALNA MASECZKA Z SZAFRANEM I WITAMINĄ C. 

TAJEMNICA UZDRAWIAJĄCEJ MOCY NATURY 

Produkty HIMALAYA charakteryzują się przede wszystkim naturalnymi składami opartymi o tradycję Ayurvedy, które łączą się z nowoczesnymi technologiami i medycyną. Misją marki jest tworzenie produktów, które korzystają z uzdrawiającej mocy natury zawartej w każdym jednym opakowaniu suplementów diety i kosmetyków HIMALAYA. Istotne jest też holistyczne podejście marki do naszego ciała, które nie tylko ma pięknie wyglądać, ale przede wszystkim być zdrowe. Holistyczny – czyli całościowy pogląd na człowieka ma swoje korzenie w Ayurvedzie według której nasze ciało składa się z trzech stanów – Vata, Pitta i Kapha. Każdy ze stanów złożony jest z innych pierwiastków: Vata – z powietrza i eteru, Pitta – z ognia i wody, natomiast Kapha z ziemi i wody. Tylko harmonia zachowana pomiędzy nimi wszystkimi gwarantuje nam dobre samopoczucie i zdrowie.

Ayurvedyjski proces holistycznego uzdrawiania rozpoczyna się od środka i obejmuje każdy aspekt naszego zdrowia, wyglądu i samopoczucia, możemy go z powodzeniem wspierać bezpiecznym i skutecznym działaniem produktów HIMALAYA. W bardzo szerokiej ofercie marki znajdziemy naukowo potwierdzone rozwiązania ziołowe dla całej rodziny.

SZAFRAN I WITAMINA C – DUET DO ZADAŃ SPECJALNYCH 

W edycji POSITIVE VIBES nasze klientki miały możliwość przetestowania NATURALNEJ MASKI Z SZAFRANEM I WITAMINĄ C marki HIMALAYA, która jak sama jej nazwa wskazuje zawiera wyciąg z najdroższej przyprawy świata- szafranu, wsparty działaniem naturalnej witaminy C. Należy ona do linii maseczek bawełnianych zawierających bogactwo egzotycznych ziołowych składników aktywnych. Płachtę maski stanowi wysokiej jakości 100% bawełna, która jest w całości biodegradowalna. Nasączona jest składnikami o właściwościach rozjaśniających i wyrównujących koloryt skóry, jak również działających nawilżająco oraz antyoksydacyjnie. Ponadto możemy się po jej zastosowaniu nasza skóra odzyska naturalny blask, będzie wyglądać świeżo i znacznie młodziej. Zgodnie z obietnicami producenta zapewniamy, że regularne stosowanie maski raz w tygodniu daje efekt tygodniowej kuracji serum nawilżającym, a zawdzięczamy to obecności kwasu hialuronowego w składzie maseczki. 

NATURALNA MASKA Z SZAFRANEM I WITAMINĄ C marki HIMALAYA to najlepsze rozwiązanie dla aktywnych kobiet, ponieważ możemy ją stosować „w biegu”, jest bardzo prosta w użyciu i nie wymaga spłukiwania wodą. Jednocześnie maseczka daje poczucie pielęgnacji jak w domowym SPA i wspomaga nas w walce o wspaniały wygląda naszej cery.

Każdy z produktów z edycji POSITIVE VIBES miał sprawić Wam przyjemność zarówno w stosowaniu, jak i w efektach, które możecie zaobserwować na własnej skórze. Mamy nadzieję, że NATURALNA MASKA Z SZAFRANEM I WITAMINĄ C marki HIMALAYA wpisuje się w nasze założenia i z radością sięgniecie po nią ponownie. 

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

1 komentarz

  1. MS

    Rewelacyjna,a w szczególności polecam wszystkim,którzy mają naczynkową lub skłonna do zaczerwien skórę

Wyślij komentarz

pure beauty box

PUREBEAUTYxMIYA MIX&MATCH

KUP BOX

Może Cię zainteresować

Serum POLANA HERBAPOL – siła roślin dla zdrowej i odmłodzonej skóry

Serum POLANA HERBAPOL – siła roślin dla zdrowej i odmłodzonej skóry

Pudełko REALLY LOVELY miało za zadanie wywołać w Was całe pokłady dobrej energii, a jednym z elementów, który miał w tym pomóc jest prezent w postaci pełnowymiarowego SERUM OLEJOWE ODMŁADZANIE marki POLANA HERBAPOL. Ten miły i niezwykle bogaty, jak się za moment okaże...

Blask i energia od GERMAINE DE CAPUCCINI

Blask i energia od GERMAINE DE CAPUCCINI

Stres? Przemęczenie? Brak chwili wytchnienia? Każdemu się to zdarza, ale nie zawsze masz ochotę się tym chwalić. Niestety, pierwszym miejscem, na którym widać objawy jest nasza twarz, a tej nie ukryjesz na długo. Sprawdźmy, jak to jest, że skóra szarzeje i traci blask...

Pure Beauty