Zapisz się do naszego newslettera!

Szafran i witamina C od HIMALAYA w walce o piękną cerę

maj 11, 2022

Szafran i witamina C od HIMALAYA w walce o piękną cerę

maj 11, 2022

Niestety wspaniały wygląd skóry nie jest dany nam raz i na zawsze. Codzienne działania pielęgnacyjne przypominają nieco walkę o piękny wygląd cery. Stają im na przeszkodzie zarówno czynniki zewnętrzne, jak i naturalne procesy zachodzące w naszym organizmie. Na szczęście, dzięki producentom kosmetyków, ta walka może być również przyjemnością. Może się również łączyć z miłymi chwilami w naszym osobistym, domowym SPA. Takie właśnie momenty relaksu możemy z powodzeniem spędzić w towarzystwie naturalnych produktów maki HIMALAYA. Jeden z nich znajdziecie w edycji POSITIVE VIBES, jest nim NATURALNA MASECZKA Z SZAFRANEM I WITAMINĄ C. 

TAJEMNICA UZDRAWIAJĄCEJ MOCY NATURY 

Produkty HIMALAYA charakteryzują się przede wszystkim naturalnymi składami opartymi o tradycję Ayurvedy, które łączą się z nowoczesnymi technologiami i medycyną. Misją marki jest tworzenie produktów, które korzystają z uzdrawiającej mocy natury zawartej w każdym jednym opakowaniu suplementów diety i kosmetyków HIMALAYA. Istotne jest też holistyczne podejście marki do naszego ciała, które nie tylko ma pięknie wyglądać, ale przede wszystkim być zdrowe. Holistyczny – czyli całościowy pogląd na człowieka ma swoje korzenie w Ayurvedzie według której nasze ciało składa się z trzech stanów – Vata, Pitta i Kapha. Każdy ze stanów złożony jest z innych pierwiastków: Vata – z powietrza i eteru, Pitta – z ognia i wody, natomiast Kapha z ziemi i wody. Tylko harmonia zachowana pomiędzy nimi wszystkimi gwarantuje nam dobre samopoczucie i zdrowie.

Ayurvedyjski proces holistycznego uzdrawiania rozpoczyna się od środka i obejmuje każdy aspekt naszego zdrowia, wyglądu i samopoczucia, możemy go z powodzeniem wspierać bezpiecznym i skutecznym działaniem produktów HIMALAYA. W bardzo szerokiej ofercie marki znajdziemy naukowo potwierdzone rozwiązania ziołowe dla całej rodziny.

SZAFRAN I WITAMINA C – DUET DO ZADAŃ SPECJALNYCH 

W edycji POSITIVE VIBES nasze klientki miały możliwość przetestowania NATURALNEJ MASKI Z SZAFRANEM I WITAMINĄ C marki HIMALAYA, która jak sama jej nazwa wskazuje zawiera wyciąg z najdroższej przyprawy świata- szafranu, wsparty działaniem naturalnej witaminy C. Należy ona do linii maseczek bawełnianych zawierających bogactwo egzotycznych ziołowych składników aktywnych. Płachtę maski stanowi wysokiej jakości 100% bawełna, która jest w całości biodegradowalna. Nasączona jest składnikami o właściwościach rozjaśniających i wyrównujących koloryt skóry, jak również działających nawilżająco oraz antyoksydacyjnie. Ponadto możemy się po jej zastosowaniu nasza skóra odzyska naturalny blask, będzie wyglądać świeżo i znacznie młodziej. Zgodnie z obietnicami producenta zapewniamy, że regularne stosowanie maski raz w tygodniu daje efekt tygodniowej kuracji serum nawilżającym, a zawdzięczamy to obecności kwasu hialuronowego w składzie maseczki. 

NATURALNA MASKA Z SZAFRANEM I WITAMINĄ C marki HIMALAYA to najlepsze rozwiązanie dla aktywnych kobiet, ponieważ możemy ją stosować „w biegu”, jest bardzo prosta w użyciu i nie wymaga spłukiwania wodą. Jednocześnie maseczka daje poczucie pielęgnacji jak w domowym SPA i wspomaga nas w walce o wspaniały wygląda naszej cery.

Każdy z produktów z edycji POSITIVE VIBES miał sprawić Wam przyjemność zarówno w stosowaniu, jak i w efektach, które możecie zaobserwować na własnej skórze. Mamy nadzieję, że NATURALNA MASKA Z SZAFRANEM I WITAMINĄ C marki HIMALAYA wpisuje się w nasze założenia i z radością sięgniecie po nią ponownie. 

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

1 komentarz

  1. MS

    Rewelacyjna,a w szczególności polecam wszystkim,którzy mają naczynkową lub skłonna do zaczerwien skórę

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty