SYOSS

o marce

Marka SYOSS oferuje swoim Klientkom profesjonalną pielęgnację, koloryzację i stylizację w domowym zaciszu. Kosmetyki SYOSS charakteryzują się innowacyjnymi formułami oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii połączonych z naturalnymi składnikami, dodatkowo każdy z produktów został przetestowany i opracowany z udziałem fryzjerów.
W portfolio marki SYOSS znajdziemy szeroką gamę kosmetyków pielęgnacyjnych opartych na zawartości zaawansowanego kompleksu aminokwasów będącego naturalnym budulcem włosa. Formuły produktów pielęgnujących włosy dodatkowo wsparte są aktywnymi składnikami dopasowanymi do poszczególnych gam produktowych. Kosmetyki do stylizacji marki SYOSS sprawią, że każda fryzura będzie wyglądać jak prosto z salonu, a zaawansowane produkty do koloryzacji dzięki zawartości nowoczesnych formuł z wysoce skoncentrowaną mieszanką pigmentów zapewnią doskonały efekt koloryzacji oraz idealne pokrycie siwych włosów.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Co znajdziesz w edycji ROYALTY #7?

Co znajdziesz w edycji ROYALTY #7?

Po raz kolejny osiągnęliśmy euforyczny stan podniebnych lotów! 🚀 Dlaczego? Właśnie udało nam się stworzyć następną edycję jakże niebywałego, luksusowego boxa ROYALTY #7! 👑To najbardziej pożądane pudełko tej jesieni, które kryje prawdziwie ekscytujące...

Pure Beauty