SUNEWMED+

o marce

Marka SunewMed+ specjalizuje się w profesjonalnych produktach pielęgnacyjnych zapatrując w nie najlepsze kliniki medycyny estetyczne i gabinety kosmetyczne. Kluczową ideą, jaką przyświecała twórczyniom SunewMed+ było podarowanie kobietom kosmetyków, które wykazują bardzo wysoką skuteczność działania, a efekty będą widoczne niemal natychmiast po ich zastosowaniu. Poznając potrzeby i oczekiwania stworzyli dwie linie produktów: C – bazującej na antyoksydacyjnych, rozjaśniających właściwościach witaminy C oraz Essence – skierowana do kobiet walczących z oznakami starzenia. W portfolio marki znajdziemy efektywnie działające produkty do pielęgnacji twarzy, włosów, dłoni i stóp, takie jak: specjalistyczne maski, płatki regeneracyjne, kremy, a także aktywatory.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Oczyszczanie ciała może być zwykłą rutynową czynnością, jakich wiele, jednak testując produkty z naszych PURE BEAUTY BOXÓW niejednokrotnie miałyście szansę zamienić ją w prawdziwy pielęgnacyjny rytuał. Wybierając kosmetyki zawsze kierujemy się chęcią obdarowania Was...

Pure Beauty