Zapisz się do naszego newslettera!

STOP przebarwieniom na zębach z profesjonalną pastą BIO MADENT

mar 23, 2023

STOP przebarwieniom na zębach z profesjonalną pastą BIO MADENT

mar 23, 2023

Jesteście fankami kawy, a może czarnej herbaty? A może na co dzień sięgacie po papierosy i obawiacie się o kondycję swoich zębów? Niezależnie od przyczyny przebarwienia na zębach pojawiają się u wielu osób i wcale nie jest to powód, by załamywać ręce. Jeżeli borykacie się z podobnym problemem, a Waszym zębom brakuje pięknego blasku, gładkości i wybielenia to koniecznie zostańcie dziś z nami, ponieważ razem z marką BIO MADENT przygotowaliśmy dla Was coś naprawdę ekstra!

PROFESJONALNA PASTA DO ZĘBÓW NA PRZEBARWIENIA … I NIE TYLKO

W pudełku YOU’RE CUTE każda z Was otrzymała PROFESJONALNĄ PASTĘ DO ZĘBÓW NA PRZEBARWIENIA, która jest starannie opracowanym produktem do higieny jamy ustnej o kompleksowym i wielotorowym działaniu. Jej zadaniem jest przede wszystkim pomoc w usunięciu przebarwień powstałych w wyniku picia kawy, czarnej herbaty i czerwonego wina, ale również osadów wynikających z palenia papierosów. 

To jednak nie koniec, ponieważ dzięki składnikom aktywnym pasta ta będzie w skuteczny sposób wybielać nasze zęby, zapewniać maksymalną świeżość i komfort, a także wygładzać i nadawać im połysk. Pasta ma miętowy smak i jest on mocno wyczuwalny, ale nie drażniący, dlatego nie musicie się o to obawiać, jeśli nie lubicie czy nie tolerujecie „mocnego” efektu. Praktyczne opakowanie pozwala na zachowanie higieny, a sama konsystencja pasty jest na tyle gęsta i pieniąca, że niewielka ilość pozwala na dokładne umycie zębów. Zerknijmy teraz wspólnie do składu i sprawdźmy, co takiego marka BIO MADENT zastosowała, że pasta działa tak efektywnie i wszechstronnie.

MOC SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH DLA KOMPLEKSOWEGO DZIAŁANIA

Głównym składnikiem aktywny naszej pasty jest Whitening Complex, który zapewnia efektywne wybielanie i wpływa na redukcję płytki nazębnej, a to na niej zależy nam w dzisiejszym wpisie najbardziej. To jednak nie koniec, ponieważ zważywszy na charakter marki BIO MADENT oczywistym jest również zastosowanie składników naturalnych. Tym razem jest to węgiel drzewny z bambusa oraz krzemionka, które warto poznać bliżej od strony ich działania.

Węgiel drzewny z bambusa w przypadku jamy ustnej stosowany jest jako naturalny środek wybielający, ponieważ wchłania on wszelkie zanieczyszczenia powstałe na szkliwie – przebarwienia, osad czy pozostałości po kawie i winie. Naturalnie chroni przed próchnicą i działa kojąco na dziąsła oraz odsłonięte szyjki zębowe. Pozwala na szybszą regenerację i nie niszczy szkliwa tak jak chemiczne środki wybielające. Hydrated Silica, czyli uwodniona krzemionka, która również znajduje się w składzie pasty to składnik pochodzenia naturalnego, minerał. Ma delikatne właściwości ścierające i peelingujące, dlatego często dodawana jest właśnie do past do zębów. Pięknie poleruje i sprawia, że zęby są niezwykle gładkie. Dodatkowo pełni funkcję wypełniacza, pochłania wilgoć i bryluje konsystencję produktów. Uwodniona krzemionka jest bardzo częstym składnikiem w kosmetykach pudrowych i w naturalnych dezodorantach.

Napiszcie nam koniecznie czy już ją testujecie i jak sprawdza się u Was w praktyce. Jak oceniacie jej smak, wydajność no i oczywiście czy zauważyłyście efekt wybielenia, gładkości i redukcji przebarwień? Czekamy z niecierpliwością na Wasze komentarze na naszych kanałach społecznościowych. Ściskamy mocno i do następnego!

PROFESJONALNĄ PASTĘ DO ZĘBÓW NA PRZEBARWIENIA BIO MADENT wraz z innymi produktami, które pomogą w codziennej higienie i pielęgnacji, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX YOU’RE CUTE. Jego pełną zawartość poznacie na naszym KANALE YOUTUBE -> (35) YOU’RE CUTE 🍭 Pure Beauty – Luty 2023 🎁 Unboxing – YouTube.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

3-fazowa technologia OYONO® NOC dla zdrowego i efektywnego snu

3-fazowa technologia OYONO® NOC dla zdrowego i efektywnego snu

W naszym niestandardowym, powiększonym urodzinowym pudełku BIRTHDAY umieściliśmy kilka nieoczywistych produktów, które idealnie dopełniły całości zestawu. W tej wyjątkowej dla nas edycji chcieliśmy skupić się nie tylko na starannie wyselekcjonowanych kosmetykach, ale...

Pure Beauty