Zapisz się do naszego newslettera!

SOS dla skór problematycznych krem przeciwtrądzikowy SALFEME

lip 2, 2022

SOS dla skór problematycznych krem przeciwtrądzikowy SALFEME

lip 2, 2022

Posiadaczki cer trądzikowych wiedzą jak niezwykle trudna i wymagająca wielotorowego działania jest to skóra. W jej przypadku pielęgnacja musi być też pełna cierpliwości, zrozumienia i delikatności. Wcale nie ukrywamy, że to prosta droga, jednak niezależnie od tego, z czym obecnie się borykasz, wiedz, że jesteś piękna! Trądzik, bolesne zmiany ropne, a nawet problem z zaskórnikami potrafią spędzać nam sen z powiek, powodując dyskomfort nie tylko fizyczny, ale również psychiczny. Warto poznawać więc kosmetyki, które pomogą nam w tej walce o piękną skórę – jeden z nich umieściliśmy w naszym limitowanym pudełku ROYALTY2. Poznajcie PRZECIWTRĄDZIKOWY KREM DO TWARZY marki SALFEME z kwiatami lotosu – równie pięknymi, jak TY.

DWA GATUNKI LOTOSU NA DRODZE KU PIĘKNEJ I OCZYSZCZONEJ SKÓRZE

Sekretnymi składnikami, które odpowiadają za działanie kremu SALFEME, są dwa gatunki lotosu. Egipski lotos błękitny oraz indyjski lotos orzechodajny kwiat Buddy – czy nie brzmią bajkowo i tajemniczo? Na szczęście ich skuteczność nie ma nic wspólnego z bajkami i możecie się po nich spodziewać naprawdę wspaniałego działania pielęgnacyjnego. Przede wszystkim zapobiegają one wywoływaniu procesu nadmiernej produkcji sebum oraz reakcjom zapalnym sprzyjającym powstawaniu niedoskonałości. Są niczym tarcza ochronna przeciwko tym czynnikom, które powodują wszelkie zmiany skórne. Ich efektywność oraz kontrola nad tłustą skórą pojawia się już po 8 godzinach! Kto by pomyślał, że w tych pięknych i wyjątkowych kwiatach drzemie tak ogromny potencjał, prawda?

JESZCZE WIĘCEJ NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

To jednak nie wszystko – marka SALFEME, która doskonale zna się na składnikach pochodzących wprost z natury, wzbogaciła swój PRZECIWTRĄDZIKOWY KREM DO TWARZY również o olej z pestek czarnej porzeczki. Ten olej sprawdza się wyjątkowo dobrze przy skórach trądzikowych, jest przez nie wysoce tolerowany. Jednocześnie, dzięki swojemu bogatemu składowi biologicznemu, zabezpiecza skórę przed przesuszaniem i pomaga w łagodzeniu wszelkich zmian.

PRZECIWTRĄDZIKOWY KREM DO TWARZY SALFEME skrywa w sobie jednak coś jeszcze. Ekstrakt z naturalnej glinki nazywany przez markę ekskluzywnym składnikiem wellness, który działa antybakteryjnie, wygładzająco i rozjaśniająco, co jest potwierdzone przeprowadzanymi badaniami.

Regularne stosowanie tego kremu przyniesie skórom trądzikowym naprawdę wielką ulgę. Z jednej strony produkt ten zadziała nawilżająco, wygładzająco i rozjaśniająco, a z drugiej zatrzyma procesy, które wpływają na rozwój naszych nieprzyjaciół. Co ciekawe – pozostawia on skórę matową, co również jest cechą pożądaną u osób borykających się z tego rodzaju problemem. Jeśli więc czujesz, że Twoja skóra wymaga naprawdę czułej, delikatnej, a zarazem naturalnej opieki to krem SALFEME z pewnością pomoże Ci w walce o piękną skórę. Trzymamy za to kciuki! 

Ten wyjątkowy PRZECIWTRĄDZIKOWY KREM DO TWARZY Z KWIATAMI LOTOSU SALFEME wraz z innymi produktami, które pomogą Ci osiągnąć wymarzony efekt na skórze mogłaś znaleźć w naszym limitowanym PURE BEAUTY BOX ROYALTY2, którego pełną zawartość możesz poznać TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty