SOLEO

o marce

Znana na całym świecie, profesjonalna marka SOLEO to innowacyjne, skuteczne, w 100% bezpieczne, a przy tym niezawodne rozwiązanie do opalania w solarium. Jeśli Twoja skóra pragnie pięknego słonecznego koloru, ale z jakichś powodów nie możesz/nie chcesz opalać się naturalnie to marka SOLEO wychodzi naprzeciw najbardziej wygórowanym oczekiwaniom oferując całą gamę specjalistycznych kosmetyków, które w prosty i szybki sposób pozwolą Ci osiągnąć pożądany efekt. Oferta marki SOLEO to cały szereg kosmetyków przyspieszających proces opalania, idealnie przygotowujących skórę, ale także utrwalających, brązujących i podkreślających kolor osiągnięty w trakcie opalania.

100% bezpieczeństwo, przebadane formuły, a także bogactwo naturalnych składników gwarantują klientom niesamowity efekt opalenizny wraz z dogłębną pielęgnacją i odżywieniem bez narażania się na podrażnienia charakterystyczne dla nadmiernej ekspozycji na słońce. Spełniaj swoje marzenia o pięknym kolorze skóry bez wychodzenia na słońce!

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Oczyszczanie ciała może być zwykłą rutynową czynnością, jakich wiele, jednak testując produkty z naszych PURE BEAUTY BOXÓW niejednokrotnie miałyście szansę zamienić ją w prawdziwy pielęgnacyjny rytuał. Wybierając kosmetyki zawsze kierujemy się chęcią obdarowania Was...

Pure Beauty