SOLEO

o marce

Znana na całym świecie, profesjonalna marka SOLEO to innowacyjne, skuteczne, w 100% bezpieczne, a przy tym niezawodne rozwiązanie do opalania w solarium. Jeśli Twoja skóra pragnie pięknego słonecznego koloru, ale z jakichś powodów nie możesz/nie chcesz opalać się naturalnie to marka SOLEO wychodzi naprzeciw najbardziej wygórowanym oczekiwaniom oferując całą gamę specjalistycznych kosmetyków, które w prosty i szybki sposób pozwolą Ci osiągnąć pożądany efekt. Oferta marki SOLEO to cały szereg kosmetyków przyspieszających proces opalania, idealnie przygotowujących skórę, ale także utrwalających, brązujących i podkreślających kolor osiągnięty w trakcie opalania.

100% bezpieczeństwo, przebadane formuły, a także bogactwo naturalnych składników gwarantują klientom niesamowity efekt opalenizny wraz z dogłębną pielęgnacją i odżywieniem bez narażania się na podrażnienia charakterystyczne dla nadmiernej ekspozycji na słońce. Spełniaj swoje marzenia o pięknym kolorze skóry bez wychodzenia na słońce!

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Co znajdziesz w edycji ROYALTY #7?

Co znajdziesz w edycji ROYALTY #7?

Po raz kolejny osiągnęliśmy euforyczny stan podniebnych lotów! 🚀 Dlaczego? Właśnie udało nam się stworzyć następną edycję jakże niebywałego, luksusowego boxa ROYALTY #7! 👑To najbardziej pożądane pudełko tej jesieni, które kryje prawdziwie ekscytujące...

Pure Beauty