SO!FLOW

o marce
To całkowicie nowa, innowacyjna i polska marka kosmetyczna, która powstała jako nowy człon koncernu Elfa Pharm. Została stworzona, by od początku do końca celebrować i podkreślać kobiece piękno. Składy oraz formuły kosmetyków SO!FLOW powstają z najbardziej jakościowych surowców, by swoją efektywnością mogły odpowiadać nawet na największe potrzeby skóry ciała i włosów podkreślając ich naturalny urok. Co ciekawe marka zwraca uwagę nie tylko na dbanie o zewnętrzne piękno swoich Klientek, ale również o równowagę holistyczną, dlatego w formułach kosmetycznych zawiera cenne adaptogeny – substancje, które nie tylko doskonale wpływają na stan skóry i włosów, ale także stanowią wsparcie w przywróceniu naturalnej równowagi organizmu. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem marki SO!FLOW jest linia kosmetyków do włosów zachowująca tzw. równowagę PEH, czyli harmonię pomiędzy proteinami, emolientami i humektantami, które stosowane w synergii pozwalają wydobywać z włosów wszystko, co najlepsze.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty