Zapisz się do naszego newslettera!

Słowiańskie kosmetyki pełne tradycji – nawilżająca esencja do twarzy od marki POLNY WARKOCZ!

kw. 7, 2022

Słowiańskie kosmetyki pełne tradycji – nawilżająca esencja do twarzy od marki POLNY WARKOCZ!

kw. 7, 2022

Wyobraźcie sobie… podróż w czasie! Do krainy Słowian, naszych dalekich przodków i krewnych, do kultury tak mało nam dziś znanej, do czasów, w których zioła i rośliny stanowiły podstawę codzienności zaczynając od kuchni, przez medycynę… aż na pielęgnacji kończąc. Tak, tak – wtedy też starano się dbać o swoją skórę czerpiąc to, co najlepsze wprost z natury. Czy właśnie nie jesteśmy w momencie, w którym zaczynamy doceniać to najmocniej? Czy to nie właśnie teraz sięgamy po sprawdzone metody dbania o siebie, które czerpiemy z tradycji wypracowanych przez nasze prababcie? Jeśli widzicie tę tendencję i czujecie się zaintrygowane … koniecznie musicie poznać markę POLNY WARKOCZ, która właśnie dołączyła do naszego pudełka!

CO WARTO WIEDZIEĆ O MARCE POLNY WARKOCZ?

POLNY WARKOCZ to polska marka zainspirowana życiem naszych przodków, ich wiedzą, kulturą oraz radosnymi świętami np. ognia, wody, słońca i księżyca, urodzaju i płodności, które obrazują miłość i zjednoczenie z naturą. Kosmetyki tworzone przez markę mają prosty skład, bazujący na roślinnych ekstraktach, które zaspokoją potrzeby każdego typu skóry. 

Marka oferuje swoim Klientom bezpieczne, przebadane i naturalne mazidła, olejki i esencje. Każdy z kosmetyków ma kilka wariantów, odpowiednich do pielęgnacji poszczególnych typów skóry. W asortymencie znajdziemy produkty do skory suchej, wrażliwej, naczynkowej lub dojrzałej. Wąski, ale kompleksowo dobrany asortyment zapewnia łatwość w dobraniu odpowiedniego kosmetyku do konkretnych potrzeb Klienta. Co więcej POLNY WARKOCZ tworzy swoje produkty z poszanowaniem natury i zwierząt, ponieważ żaden z nich nie jest testowany na zwierzętach, nie zawiera zapachów, silikonów, formaldehydu, pochodnych ropy naftowej, parafiny, olejów mineralnych, konserwantów, GMO oraz innych szkodliwych substancji. Wyczuwamy tutaj miłość na dłuuuuuuuuugo!

NAWILŻAJĄCA ESENCJA Z MLECZKIEM PSZCZELIM, CZYLI PRAWDZIWY ELIKSIR DLA TWOJEJ SKÓRY

W naszym limitowanym PURE BEAUTY BOX BY HUSHAAABYE2 mogłyście znaleźć tajemniczy produkt zwany esencją nawilżającą. Termin ten już od dawna krąży w środowisku beauty i oznacza po prostu bardziej skoncentrowany, mocniej działający tonik. Pojęcie esencji zostało zapożyczone od Azjatek, które od zawsze tonizowanie skóry traktują jako pielęgnacyjny rytuał, a sam przemysł kosmetyczny tego regionu tworzy je w znacznie bardziej efektywnej formie niż znany nam w Europie – stąd nazwa esencja. 

Marka POLNY WARKOCZ również stworzyła tego rodzaju produkt przeznaczony do pielęgnacji skór suchych, która już na etapie tonizowania wymaga od nas specjalnej troski i dbałości. Głównym składnikiem aktywnym w esencji jest mleczko pszczele. Spójrzcie tylko na historię powstania tego produktu, która brzmi jak najpiękniejsza baśń! „Spotykana przy kwitnącej lipie pszczoła miodna, dobry duch Słowian, jest symbolem trwającego życia. W wierzeniach ludowych utożsamiana była z odradzającą się duszą. Wedle podań narodów lechickich, będąca boskim posłańcem pszczoła, odegrała niezwykle ważną rolę w stworzeniu świata. I tak, bez pszczół życie nie miałoby smaku”. Dzięki zastosowaniu mleczka pszczelego esencja zapewnia nam intensywne i namacalne uczucie długotrwałego nawilżenia i ukojenia, ale również odżywienia już na poziomie tonizowania. Możecie ją stosować nawet do kilku razy dziennie – obowiązkowo po każdym myciu … i dla przyjemności w ciągu dnia o ile nie nosicie makijażu. Prosta, szklana butelka, stylizacja starosłowiańska dopełniają całości, ale migdałowy zapach nie pozwoli o sobie zapomnieć – POLNY WARKOCZ gwarantuje Wam naprawdę piękną przygodę … i podróż w czasie. Testujcie esencję uważnie, a my czekamy na Wasze wrażenia!

NAWILŻAJĄCĄ ESENCJĘ Z MLECZKIEM PSZCZELIM POLNY WARKOCZ wraz z innymi produktami, które pomogą Ci kompleksowo i efektywnie zadbać o Twoją skórę na twarzy mogłaś znaleźć w naszym limitowanym PURE BEAUTY BOX BY HUSHAAABYE2, którego pełną zawartość możesz poznać TUTAJ

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty