Zapisz się do naszego newslettera!

Siła działania owsa w kremie SORAYA OAT THERAPY

wrz 11, 2022

Siła działania owsa w kremie SORAYA OAT THERAPY

wrz 11, 2022

Pielęgnacja skóry delikatnej, wrażliwej czy zmienionej dermatologicznie nie należy do najprostszych i producenci kosmetyków zdają sobie z tego sprawę, dzięki czemu wciąż poszukują dla nas najlepszych rozwiązań. Całe szczęście dziś nie musimy martwić się o produkty, które będą wsparciem w walce o piękną, ale przede wszystkim zdrową skórę. Razem z marką SORAYA przygotowaliśmy dla Was propozycję skrojoną idealnie nawet dla najbardziej wrażliwych i delikatnych skór tego świata. Poznajcie owsianą propozycję, która otuli Was niczym plaster ochronny.

W JAKI SPOSÓB OWIES DZIAŁA NA NASZĄ SKÓRĘ?

Komponenty na bazie owsa (olej czy ekstrakt) stosowany jest najczęściej w kosmetykach o działaniu wzmacniającym. Marka SORAYA postanowiła temu składnikowi poświęcić całą linię swoich produktów, co samo w sobie jest doskonałym dowodem na jego skuteczność. Owies ma silne działanie antyalergiczne, łagodzące, zmiękczające i nawilżające. Naturalnie regeneruje i wzmacnia skórę. Jest częstym składnikiem w kosmetykach przeznaczonych do pielęgnacji skór atopowych, dotkniętych problemem egzemy, ale także wrażliwych, przesuszonych i skrajnie wrażliwych. Doskonale sprawdza się również w pielęgnacji dzieci i niemowląt, ponieważ jest delikatny i doskonale tolerowany.

Jeśli więc borykacie się z którymś z wymienionych wyżej problemów lub po prostu odczuwacie potrzebę delikatnej, łagodnej i kojącej pielęgnacji to zdecydowanie powinnyście przyjrzeć się naszej propozycji od marki SORAYA z linii OAT THERAPY, którą znalazłyście w naszym PURE BEAUTY BOX BRIGHT HARMONY oczywiście w wersji pełnowymiarowej.

KREM NA DZIEŃ, KTÓRY BRONI, WSPIERA I WALCZY O TWOJĄ SKÓRĘ

Krem, któremu dziś poświęcamy ten wpis, ma szanse realnie stać się Twoją tarczą ochronną przed czynnikami zewnętrznymi. Z jednej strony jego lekka i bardzo przyjemna konsystencja, która nie obciąża i nie pozostawia po sobie nieprzyjemnej warstwy, z drugiej bardzo intensywne działanie nawilżająco-odżywcze wyczuwalne już kilka sekund po nałożeniu. Nie bez znaczenia jest również bardzo przyjemny, choć lekki krem, który kojarzy nam się z dzieciństwem i okresem, w którym faktycznie skóra była delikatna jak piórko. 

Całość doskonale komponuje się ze sobą, tworząc krem, który macie realnie szansę pokochać od pierwszego użycia. Wyjątkowości dodaje mu fakt, że jednocześnie wspiera Twój płaszcz hydrolipidowy, broni skórę przed czynnikami zewnętrznymi a do tego walczy, by zawsze była piękna i zdrowa. Prawdziwy z niego bohater, prawda?

KREM NA DZIEŃ SORAYA OAT THERAPY wraz z innymi kosmetykami, które będą wiernymi kompanami w walce o piękną skórę każdego dnia, mogłaś znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX BRIGHT HARMONY, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty