SENELLE COSMETICS

o marce

Wyjątkowa i wielokrotnie nagradzana marka kosmetyków, która wykorzystuje w swoich składach dobro pochodzące z natury. Znajdziemy tu m.in. naturalne oleje, masło shea, roślinne ekstrakty, miód, D-panthenol, wyciągi z owoców oraz inne naturalne i sprawdzone komponenty. Wszystkie kosmetyki tej firmy produkowane są w Polsce z uwzględnieniem najnowszych technologii będących w zgodzie z naszą Matką Ziemią. SENELLE oferuje cały wachlarz produktów pielęgnacyjnych z podziałem na rodzaj i potrzeby skóry. Magazyn Vogue napisał o kosmetykach SENELLE: „Idealne dla osób szukających skutecznej i nowoczesnej pielęgnacji…”, natomiast Cosmopolitan opisał SNELLE w ten sposób: „doskonałe produkty, piękne zapachy i aksamitne formuły”. Oferta marki, opinie i liczne nagrody nie pozwalają nie zgodzić się z powyższymi cytatami.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty