Zapisz się do naszego newslettera!

SAVE THE DATE! 14 stycznia – event PURE BEAUTY&URGO i wielka premiera nowoczesnej linii produktów, które odmienią Waszą pielęgnację

gru 20, 2022

SAVE THE DATE! 14 stycznia – event PURE BEAUTY&URGO i wielka premiera nowoczesnej linii produktów, które odmienią Waszą pielęgnację

gru 20, 2022

Wielkimi krokami nadchodzi dzień, w którym będziemy mogli spotkać się na żywo i wspólnie z Wami świętować wejście na rynek innowacyjnych, nowoczesnych i niezwykle skutecznych kosmetyków. Przyszła więc pora na to, by zdradzić Wam nieco więcej szczegółów, a także pokazać box, który powstał specjalnie na tę okazję. Mamy ogromną nadzieję, że dołączycie nas i pozwolicie się wyściskać, tym bardziej, że wydarzeniu temu przyświeca idea … eksperckiej wiedzy i skuteczności dla Waszej skóry. To będzie niesamowity dzień – czekamy na Was z wielką niecierpliwością.

WIELKA PREMIERA NOWEJ KOSMETYCZNEJ MARKI, KTÓRĄ MOŻECIE PRZEŻYĆ RAZEM Z NAMI!

Już teraz możemy oficjalnie zdradzić Wam, że event, który odbędzie się 14 stycznia 2023 roku współorganizujemy z francuską, wiodącą w dziedzinie leczenia ran, ochrony, regeneracji i poprawy struktury skóry – marką URGO. Ta niezwykle nowoczesna firma w swoim portfolio posiada specjalistyczną linię opatrunków medycznych URGO MEDICAL, które przeznaczone są do zaawansowanego leczenia ran, które trudno się goją. W aptekach możecie znaleźć innowacyjne rozwiązania i opatrunki URGO, które wspierają walkę z problemami takimi jak afty, rany cięte, zniszczone paznokcie, pęcherze, opryszczka, odciski czy odparzenia. Portfolio marki uzupełniają także produkty z gamy URGO AESTHETICS, które poprawiają kondycję skóry i wykorzystywane są w gabinetach medycyny estetycznej. Połączenie innowacji z niezwykłą jakością oraz medycznym doświadczeniem pozwala nam zapewnić Was o tym, że URGO to prawdziwy EKSPERT OD SKÓRY.

Kluczową informacją dla nas jest jednak fakt, że niebawem (a dokładniej w trakcie naszego wspólnego eventu) odbędzie się wyjątkowa premiera nowej marki w rodzinie URGO, którą będzie specjalistyczna linia DERMOKOSMETYKÓW INSPIROWANYCH ZABIEGAMI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. Będziemy częścią tego wielkiego wydarzenia, a box, który stworzyliśmy będzie zawierał właśnie te nowości, dzięki czemu będziecie miały szanse jako pierwsze na rynku przetestować je na sobie! Nowa marka to uosobienie eksperckiej wiedzy i skuteczności w łączeniu różnych form składników aktywnych, których inspiracją są zabiegi medycyny estetycznej, ale w stężeniach umożliwiających stosowania ich w domowym zaciszu.

Ta wyjątkowa premiera pozwoli Wam na własnej skórze sprawdzić skuteczne i przebadane połączenia składników aktywnych, które powstały we współpracy ze specjalistami medycyny estetycznej. 

DEDYKOWANY BOX, KTÓRY ODMIENI WASZĄ PIELĘGNACJĘ

Box, który możecie kupić wraz z biletem upoważniającym Was do wzięcia udziału w naszym evencie do momentu oficjalnej premiery kosmetyków i marki spod skrzydeł URGO pozostanie dla Was jednak zagadką. Gdybyście jednak miały ochotę przetestować te produkty, ale nie macie możliwości być na evencie, będzie on również dostępny w regularnej sprzedaży. Gwarantujemy Wam, że jego zawartość pozwoli Wam na wejście w zupełnie inny wymiar Waszej pielęgnacji. 

Choć osnuty nutą tajemnicy, wypełniony jest produktami, które zrobią wrażenie nawet na największych sceptykach. Skoncentrowane, przebadane i co najważniejsze skuteczne formuły wprowadzą Was w świat wielowymiarowej pielęgnacji bez wychodzenia z domu, ale z efektem jak po najlepszych zabiegach medycyny estetycznej. Francuska jakość i doświadczenie brandu URGO pozwalają nas zapewnić Was o tym, że tego rodzaju produktów jeszcze nie testowałyście, dlatego gorąco zachęcamy i jednocześnie zapraszamy Was do tego świata wspólnie z nami! ZAMÓW LIMITOWANY BOX URGO TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty