SALFEME

o marce
„TAK dla natury, TAK dla piękna, TAK dla kobiety” – te trzy stwierdzenia zapraszają nas do niezwykłego, naturalnego świata tworzonego przez polskiego producenta kosmetyków, jakim jest SALFME. Marka stworzona przez siostry z Krakowa (kobiety z niezwykłą wiedzą naukową oraz doświadczeniem farmaceutycznym) została stworzona z pasji i zamiłowania do wszystkiego, co dobre i piękne, tego co sprawia, że kobiety są po prostu szczęśliwe. To właśnie tak narodziła się marka SALFME – tworzona i testowana przez założycielki, które pragnęły dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale również miłością do natury. Powstała dla kobiet, w trosce o ich skórę i włosy, dobro, samopoczucie, ale również czystej przyjemności. Produkty tworzone przez duet sióstr to innowacyjne, 100% bezpieczne, skuteczne i przede wszystkim naturalne kosmetyki, które powstają we własnym zakładzie produkcyjnym pod Krakowem z nowoczesnym parkiem maszynowym oraz laboratorium fizyko-chemicznym. Każdy z produktów, który wychodzi spod sztandaru marki SALFME jest przemyślany, przebadany pod kątem dermatologicznym oraz spełnia najwyższe normy jakości, po to by móc dopieszczać kobiecą skórę… i zmysły.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Oczyszczanie ciała może być zwykłą rutynową czynnością, jakich wiele, jednak testując produkty z naszych PURE BEAUTY BOXÓW niejednokrotnie miałyście szansę zamienić ją w prawdziwy pielęgnacyjny rytuał. Wybierając kosmetyki zawsze kierujemy się chęcią obdarowania Was...

Pure Beauty