Zapisz się do naszego newslettera!

Rozświetl szarość swoim spojrzeniem – OXYGENETIC REWITALIZUJĘCE SERUM POD OCZY

sty 30, 2023

Rozświetl szarość swoim spojrzeniem – OXYGENETIC REWITALIZUJĘCE SERUM POD OCZY

sty 30, 2023

Cóż, nie da się ukryć, że obecna aura za oknem nie sprzyja nadmiarowi energii, często powodując u nas zmęczenie, które najbardziej widoczne jest w naszych oczach. Poszarzała, matowa skóra, często nieprzyjemnie napięta, być może nawet nieco opuchnięta potrafi nie tylko odjąć nam uroku, ale także wizualnie dodać lat, dlatego należy szybko zacząć działać i sięgać po kosmetyki, które efektywnie zmienią bieg tej historii. Razem z marką OXYGENETIC przygotowaliśmy dla Was dziś prawdziwy zastrzyk energii i życia w dosłownym! Poznajcie wyjątkowe serum pod oczy, które pomoże Wam rozświetlić spojrzeniem nawet najbardziej szare i bure dni. Zapraszamy do czytania

SERUM REWITALIZUJĄCE… CZYLI JAKIE?

W ramach ciekawostki, a być może małego uzupełnienia wiedzy, zanim omówimy dla Was kosmetyk z pudełka BELIEVE IN MAGIC warto jest zastanowić się co właściwie oznacza pojęcie rewitalizacja. Określenie to pochodzi od łacińskiego re+vita i w dosłownym znaczeniu oznacza „przywrócenie do życia”. W kosmetyce natomiast pod pojęciem rewitalizacji kryje się proces pobudzenia skóry do aktywacji jej funkcji biologicznych, by wyglądała lepiej i zdrowiej. To właśnie z tego powodu kosmetyki (ale również zabiegi) opatrzone tą funkcją zawierają składniki, które mają zdolność do pobudzenia jej naturalnych procesów odbudowy czy regeneracji. Nie inaczej jest w przypadku produktu od marki OXYGENETIC, która w swoim serum pod oczy skryła składnik pozyskiwany z eskuliny, który pobudza mikrocyrkulację krwi, a także wzmacnia naczynia krwionośne dzień po dniu rewitalizując nasze spojrzenie i czyniąc tę okolicę po prostu piękniejszą. 

SYNERGIA SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH DLA WYSOKIEJ EFEKTYWNOŚCI 

Pora zatem bliżej przyjrzeć się SERUM REWITALIZUJĄCEMU POD OCZY OXYGENETIC, które każda z Was w wersji pełnowymiarowej znalazła w swoim boxie BELIEVE IN MAGIC. Jego działanie, choć poniekąd wyjaśnione w pierwszym akapicie jest nieco szersze, dzięki zastosowaniu innych składników aktywnych. Mowa tu, chociażby o witaminie C, która oczywiście bierze czynny udział w rewitalizacji naszej skóry, ale jest też doskonałym składnikiem antyoksydacyjnym i rozjaśniającym. W składzie naszego serum znajdziecie również kompleks wzajemnie uzupełniającego się probiotyku i prebiotyku, który wzmacnia naturalną warstwę ochronną skóry, a przy tym wykazuje działanie nawilżające, odżywcze i wygładzające. 

Synergiczne połączenie ich z kompleksem dotleniających minerałów wiążących cząsteczki tlenu i tym samym zwiększając ich dostępność w skórze stymuluje metabolizm komórkowy, dzięki czemu cały proces przebiega niezwykle efektywnie. To ze względu na bogactwo składników aktywnych produkt ten został nazwany serum – na uwagę zasługuje również jego konsystencja przypominająca aksamitną emulsję. Dzięki temu szybko i bez problemu się wchłania, nie pozostawiając po sobie uczucia oblepienia czy obciążenia. Serum dobrze współpracuje również z makijażem, więc bez obaw możecie stosować je nawet dwa razy dziennie. 

Jesteśmy bardzo ciekawi, czy do tej pory w Waszej pielęgnacyjnej rutynie pojawiły się kosmetyki o działaniu rewitalizującym. Napiszcie nam koniecznie, czy macie takie doświadczenia i oczywiście, czy serum marki OXYGENETIC już znalazło miejsce w Waszych łazienkach.

SERUM REWITALIZUJĄCE POD OCZY OXYGENETIC wraz z innymi kosmetykami, które pobudzą Waszą skórę do życia, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX BELIEVE IN MAGIC, którego pełną zawartość poznacie TUTAJ Odkryj magię w swojej codzienności z najnowszą edycją BELIEVE IN MAGIC | Pure Beauty lub na naszym kanale YOUTUBE (14) pure beauty kanał – YouTube.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty