RITUALS

o marce
Kluczową ideą, jaka przyświeca twórcom RITUALS jest pielęgnacja zarówno ciała, jak i duszy, a efektem tych założeń są luksusowe, pięknie pachnące kosmetyki, ale także perfumy i zapachowe produkty dla domu, dzięki którym odzyskamy równowagę i stworzymy własne odprężające rytuały. Marka czerpie inspirację z mądrości i tradycji starożytnych kultur Azji, zwracając uwagę na to, jak ważne jest odnajdywanie szczęścia i harmonii w codzienności – od troski o ciało poprzez pielęgnację kosmetykami o starannie dobranych składnikach, po delektowanie się otaczającą rzeczywistością i kolekcjonowanie chwil wartych zapamiętania.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty