REDBLOCKER

o marce
Firma Aflofarm Farmacja Polska stworzyła markę REDBLOCKER w portfolio której znajdują się specjalistyczne dermokosmetyki przeznaczone do pielęgnacji wymagającej skóry naczynkowej, wrażliwej oraz skłonnej do zaczerwienień. Marka oferuje kompleksową, codzienną pielęgnację skóry twarzy oraz ciała, a także suplement diety wspomagający prawidłowe działanie naczynek krwionośnych.
Kosmetyki REDBLOCKER zawierają składniki aktywne wzmacniające naczynka i zapobiegające ich pękaniu, jak również zmniejszające widoczność zaczerwienień. Wśród nich znajdziemy pełną gamę produktów od kremu na dzień, na noc, serum punktowego, po balsam do ciała, dzięki czemu skóra z tendencją do pękających naczynek otrzyma kompletną, specjalistyczną pielęgnację w bardzo wysokiej jakości.

Poznaj bliżej markę

   

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty