RATED GREEN

o marce

Koreańska marka oferująca profesjonalne, choć idealnie sprawdzające się w domowych warunkach kosmetyki do pielęgnacji włosów. Receptury RATED GREEN zostały w pełni zoptymalizowane, by zaspokoić różnorodne potrzeby poszczególnych typów włosów. Kosmetyki RATED GREEN nie zawierają szkodliwych składników takich jak SLS, SLES, parabeny, CMIT/MIT czy np. sztuczne barwniki. Marka zarejestrowana jest w ECO-CERT, a wszystkie produkty, które oferuje zostały przebadane dermatologicznie. W ofercie RATED GREEN znajdziemy popularne serie kosmetyków takich jak Real Grow – przeciw wypadaniu włosów, czy Real Mary – delikatnie złuszczająca, energetyzująca i wzmacniająca włosy, a także Real Shea – wzbogacona o proteiny dla wyjątkowej gładkości i nawilżenia.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty