Zapisz się do naszego newslettera!

PureHeals – sekrety azjatyckich piękności

kw. 29, 2021

PureHeals – sekrety azjatyckich piękności

kw. 29, 2021

Pure Heals

Wypełniony kosmetykami z dalekiej Korei, limitowany box JOY OF ASIA zawiera dwa produkty marki PureHeals. Pierwszym jest wygładzająco-ujędrniająca ampułka do twarzy z wąkrotą azjatycką, a drugim – wygładzająca maska z wyciągiem z zielonej herbaty oraz wąkroty azjatyckiej. Sięgnij po wielowiekową mądrość Azjatek, które bardzo długo cieszą się idealną cerą.

URODA PO KOREAŃSKU

O sekretach urody Koreanek napisano niejedną książkę. Nie bez powodu ojczyzna dziewcząt i kobiet o twarzach jak z doskonałej porcelany nazywana jest Krajem Porannej Świeżości! Tysiące lat obserwacji ludzkiego ciała zaowocowały prostą – i zarazem potężną – filozofią. Zgodnie z nią uroda nie jest nam dana na zawsze, jednak dzięki odpowiednim zabiegom możemy ją utrwalić. Koreanki w dużej mierze stawiają na piękno naturalne. Oznacza to, że większą wagę przywiązują do kosmetyków pielęgnacyjnych, niż do tych, które tylko tuszują niedoskonałości.

DLACZEGO PUREHEALS?

Twórcy koreańskiej marki kosmetycznej PureHeals obrali sobie za cel systematyczne uzdrawianie i pielęgnację skóry z pomocą produktów pochodzących prosto z natury. We wszystkim, co robią, producenci tych wyjątkowych kosmetyków zaświadczają o swojej wierze w odwieczne moce przyrody – i o miłości do niej. Składniki, które stosują, choćby konserwanty i surfaktanty, są nawet w 90% naturalne. „Jesteśmy częścią przyrody, dbamy o nią, a ona dba o nas” – zdają się przekonywać. Co istotne, tworząc PureHeals, Koreańczycy troszczą się nie tylko o dobrostan swoich klientów, ale również o zwierzęta i środowisko naturalne.

WĄKROTA W AMPUŁCE

Kosmetyki, które znajdziesz boxie JOY OF ASIA (TUTAJ), zawierają cenne lecznicze składniki. O mocy ampułki PureHeals decyduje obecność centelli, czyli wąkroty azjatyckiej, wieloletniej rośliny dobrze znanej tradycyjnej medycynie azjatyckiej. Na jej aktywność mają wpływ saponiny triterpenowe. Zarówno Ajurweda – indyjska medycyna naturalna – jak i tradycje Chin i Korei cenią centellę jako środek odmładzający skórę, mający zbawienny wpływ na funkcjonowanie mózgu oraz usuwający fizyczne i psychiczne wyczerpanie. W Indonezji dodatkowo wąkrota pomaga walczyć z szeregiem dolegliwości wewnętrznych. Obecne badania naukowe potwierdzają mądrość Wschodu. Ujędrniająca ampułka, którą znajdziesz w pudełku JOY OF ASIA, zawiera 90% ekstraktu z centelli. Ekstrakt ten stymuluje skórę do odbudowy i utrwala jej barierę ochronną.

WYGŁADZAJĄCA MASKA I CAMELLIA SINENSIS

Zielona herbata o pięknej łacińskiej nazwie Camellia sinensis koi nie tylko wtedy, gdy popijamy ją, by zadbać o zdrowie i usunąć zmęczenie. Znane są również jej właściwości spowolniające procesy starzenia się organizmu, dla których słusznie uchodzi za eliksir młodości. W procesie regeneracji skóry za pomocą wygładzającej maski PureHeals, kluczowe znaczenie ma jej skład. Szczególnie istotna jest tu obecność silnych antyoksydantów – polifenoli. To prawdziwa, naturalna broń tak przeciw młodzieńczym wypryskom, jak i przeciw zmarszczkom!

Zainwestuj w azjatycką mądrość z limitowanym boxem JOY OF ASIA, zamów box TUTAJ. Każdy produkt z kosmetyków z tego pudełeczka jest również dostępny w drogeriach Hebe.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty