Zapisz się do naszego newslettera!

Przywróć cerze równowagę i aksamitną gładkość z serum od ONLYBIO

gru 2, 2021

Przywróć cerze równowagę i aksamitną gładkość z serum od ONLYBIO

gru 2, 2021

Jeżeli nadal poszukujesz idealnego rozwiązania w dziedzinie pielęgnacji skóry sprawiającej nieco więcej problemów w postaci rozszerzonych porów, widocznych niedoskonałości, czy też nadmiernej produkcji sebum, to znajdziesz je w naszych boxach PURE BEAUTY. Jest nim SERUM DO TWARZY ADAPTOGENNE ZWĘŻAJĄCE PORY z linii FACE IN BALANCE marki ONLYBIO, które zamieściliśmy w edycji HONEY SKIN. Dowiedz się więcej o tym produkcie i co możesz dzięki niemu zyskać, bowiem pomoże Ci on z pewnością przywrócić równowagę i aksamitną gładkość, ale musisz stosować je zgodnie ze wskazaniami producenta.

JAK STOSOWAĆ?

Kluczem do pięknej cery jest prawidłowa pielęgnacja – prawidłowa, czyli dopasowana do jej potrzeb i zgodna z jej wymogami. Jeżeli Twoja skóra nie sprawia Ci zbyt wiele problemów, nie świeci się i nie widać na niej niedoskonałości, czy też rozszerzonych porów – SERUM DO TWARZY ADAPTOGENNE ZWĘŻAJĄCE PORY powinnaś stosować z umiarem. Ogólnie w przypadku tego produktu należy wziąć pod uwagę wskazania producenta – to SERUM stosuj przed aplikacją kremu pielęgnacyjnego, najlepiej wieczorem, 1-2 razy w tygodniu. Nie częściej! Zwykle w przypadku serum wystarczą 2-3 krople, które aplikujemy na oczyszczoną skórę twarzy omijając okolice oczu, tak też jest w przypadku SERUM ADAPTOGENNEGO ZWĘŻAJĄCEGO PORY od ONLYBIO. Po jego zastosowaniu umyj dłonie!

SERUM DO ZADAŃ SPECJALNYCH

SERUM DO TWARZY ADAPTOGENNE ZWĘŻAJĄCE PORY od ONLYBIO za sprawą doskonale skomponowanych składników aktywnych rozwiązuje problem nadmiernego przetłuszczania się skóry, powodujący, że pory są rozszerzone i się zapychają. Oczyszcza ujścia gruczołów łojowych z zalegających w nich zanieczyszczeń oraz silnie detoksykuje. Dzięki temu skóra jest dotleniona, a wydzielanie sebum uregulowane. Po jego zastosowaniu Twoja cera będzie ujednolicona, bez niezdrowego świecenia i efektu przesuszenia. Możesz mieć pewność, że to SERUM stanowi remedium na problem widocznych zaskórników i nawracających niedoskonałości.

WYJĄTKOWE SKŁADNIKI AKTYWNE

SERUM DO TWARZY ADAPTOGENNE ZWĘŻAJĄCE PORY od ONLYBIO opiera się na zbalansowanych składnikach – wegańskich i w 98% pochodzenia naturalnego, które działają kompleksowo i niezawodnie. Zawiera 5% NIACYNAMID, czyli jedną z najlepszych form witamy B3. Ta witamina występuje w naturze i jest dostarczana głównie przez pożywienie, natomiast w celach kosmetycznych pozyskuje się ją syntetycznie. Witamina B3 wykazuje przede wszystkim silne działanie odmładzające i przeciwzmarszkowe. Ma zdolność do pobudzania syntezy kolagenu, ale dodatkowo stosuje się ją w wielu preparatach leczniczych, ponieważ regeneruje uszkodzoną skórę, doskonale działa na problemy trądzikowe, stany zapalne i przyspiesza gojenie się ran. Ponadto doskonale rozprawia się z rozszerzonymi porami, reguluje wydzielanie sebum i bierze bezpośredni udział w oczyszczeniu cery.

SERUM wzbogacone jest jednak również innymi ważnymi składnikami: RÓŻEŃCEM GÓRSKIM, który jest efektywnym adaptogenem o działaniu detoksykującym oraz antyoksydacyjnym, a także cudowną regulującą i wyciszającą ZIELONĄ HERBATĄ.

Twoja cera odwdzięczy Ci się pięknym wyglądem, jeżeli będziesz regularnie 1-2 razy w tygodniu stosowała SERUM ADAPTOGENNE ZWĘŻAJĄCE PORY od ONLYBIO, ale pamiętaj o tym, żeby aplikować je głównie wtedy, gdy Twoja skóra wymaga tego typu kuracji – nadmiernie się przetłuszcza i widać na niej niedoskonałości. Jeżeli te problemy są Ci obce, to zapewniamy, że w edycji HONEY SKIN znajdziesz całe mnóstwo innych produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, które pomogą Ci wyglądać pięknie każdego dnia. Zapraszamy Cię do naszego świata piękna i testowania kosmetyków, które będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty