PRIMABIOTIC

o marce

Marka Primabiotic to odpowiedź na potrzeby świadomych konsumentów, którzy zwracają uwagę na składy i wybierają dla siebie to, co naturalne i bezpieczne. 

W ofercie znajdują się suplementy diety, witaminy, kosmetyki i wegańskie odżywki białkowe. Najbardziej rozpoznawalnym produktem od Primabiotic jest Collagen, dostępny w formie shotów, które wypijamy każdego dnia. Wyróżnikiem Collagenu (link: https://primabiotic.pl/product/primabiotic-collagen/ ) od Primabiotic jest wysoka dawka kolagenu, dodatek witamin, czysty skład i wygoda stosowania – suplement ma jabłkowo-cytrynowy smak i jest po prostu pyszny!

Marka dba o piękno w naturalny sposób. Collagenowa suplementacja to ratunek dla osłabionych włosów i paznokci, nawilżenie i ujędrnienie skóry oraz szansa, by zachować młody wygląd na dłużej.

W zgodzie z filozofią Primabiotic wszystkie zamówienia pakowane są bez plastiku, a klienci zachęcani są do dawania drugiego życia buteleczkom po Collagenie i promowania idei #zerowaste.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty