POLNY WARKOCZ 

o marce
To marka słowiańskich kosmetyków naturalnych zainspirowana życiem naszych przodków, ich wiedzą, kulturą oraz radosnymi świętami np. ognia, wody, słońca i księżyca, urodzaju i płodności, które obrazują miłość i zjednoczenie z naturą. Kosmetyki tworzone przez markę mają prosty skład, bazujący na roślinnych ekstraktach, które zaspokoją potrzeby każdego typu skóry.

Marka oferuje swoim Klientom bezpieczne, przebadane i naturalne mazidła, olejki i esencje.Delikatne olejki myjące do twarzy w połączeniu z wodą tworzą lekką, niezapychającą emulsję, która oczyści i wygładza skórę. Esencje to codzienni sprzymierzeńcy naszej skóry w postaci dobroczynnych toników czy płynów do demakijażu. Każdy z kosmetyków ma kilka wariantów, odpowiednich do pielęgnacji poszczególnych typów skóry. Mazidła, czyli gęste niczym mus kremy, zostały przygotowane tak by każdy z konsumentów, czuł się zaopiekowany. W sklepie znajdziemy produkty do skory suchej, wrażliwej, naczynkowej lub dojrzałej. Wąski, ale kompleksowo dobrany asortyment zapewnia łatwość w dobraniu odpowiedniego kosmetyku do konkretnych potrzeb Klienta.

POLNY WARKOCZ tworzy swoje produkty z poszanowaniem natury i zwierząt, ponieważ żaden z nich nie jest testowany na zwierzętach, nie zawiera zapachów, silikonów, formaldehydu, pochodnych ropy naftowej, parafiny, olejów mineralnych, konserwantów, GMO oraz innych szkodliwych substancji. W przypadku tej marki nasuwa się jedno stwierdzenie „mniej znaczy więcej”

Poznaj bliżej markę

   

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty