Zapisz się do naszego newslettera!

Pielęgnacja i ochrona Twoich ust w trakcie lata – HERBAPOL POLANA i pomadka, którą musisz mieć!

cze 10, 2022

Pielęgnacja i ochrona Twoich ust w trakcie lata – HERBAPOL POLANA i pomadka, którą musisz mieć!

cze 10, 2022

Ochrona przeciwsłoneczna jest wpisana w naszą rzeczywistość szczególnie mocno w trakcie trwającego lata, zazwyczaj jednak ogranicza się do zabezpieczania twarzy i skóry na ciele, prawda? Pora na chwilę szczerości – kiedy ostatni raz odpowiednim faktorem SPF zabezpieczyłaś również swoje usta? Czy to nie jest tak, że tę partię na naszej twarzy traktujemy nieco po macoszemu i zapominamy o pomadkach z filtrem ochronnym? Jeżeli jesteś w tym gronie to mamy niespodziankę – w boxie MAY…BE GREAT razem z marką HERBAPOL POLANA przygotowaliśmy dla Ciebie właśnie taki produkt do ust, który nie tylko zadba o nawilżenie, ale również będzie chronił przed słońcem. Musisz go wypróbować właśnie teraz!

DLACZEGO NALEŻY CHRONIĆ USTA FILTRAMI PRZECIWSŁONECZNYMI?

Usta są szczególnie mocno narażone na negatywne skutki oddziaływania promieni słonecznych i braku odpowiedniej ochrony. Spowodowane jest to tym, że usta w przeciwieństwie do innych obszarów naszego ciała i twarzy nie posiadają zdolności do syntezy melaniny, która to naturalnie zwiększa odporność na poparzenia słoneczne. Usta są więc całkowicie bezbronne wobec szkodliwego oddziaływania promieni słoneczne i należy je bezwzględnie chronić stosując pomadki z filtrami. 

Konsekwencją zaniedbań może być skrajne przesuszenie, pękanie skóry na ustach, szybsze starzenie się tej okolicy, ale również zwiększenie ryzyka zachorowania na nowotwór wargi, co jest już jednym z najczarniejszych scenariuszy. Mamy nadzieję, że te argumenty skutecznie zachęcą Was do tego, by sięgać po pomadki z filtrem ochronnym regularnie i z dbałością. To tak niewiele, a może naprawdę zmienić naszą rzeczywistość oraz stan zdrowia, dlatego gorąco apelujemy do Was o to, by faktycznie taki produkt mieć zawsze przy sobie i wybierać pomadki z filtrem SPF co najmniej na poziomie 15.

HERBAPOL POLANA – POMADKA DO UST, KTÓRA PIELĘGNUJE I CHRONI JEDNOCZEŚNIE

W naszym majowym PURE BEAUTY BOX MAY…BE GREAT znalazłyście pomadkę z filtrem ochronnym od marki HERBAPOL POLANA, którą to po raz pierwszy gościmy w pudełkach. Ta niepozornie wyglądająca pomadka to prawdziwy must have tego lata właśnie ze względu na to, że oprócz składników nawilżająco-odżywczych zawiera także filtr ochronny na poziomie SPF20. W składzie pomadki znajdziemy naturalne aktywne, m.in. olej z maku, olej z rokitnika i olej z wiesiołka. Wzmacniają one skórę ust, regulują poziom nawodnienia, odpowiednio natłuszczają i dostarczają jej kompleks niezbędnych witamin i składników odżywczych. Dlatego po użyciu pomadki niemalże natychmiastowo odczujecie komfort, przyjemne uczucie nawilżenia i natłuszczenia, które wszystkie tak bardzo cenimy w kosmetykach do pielęgnacji do ust. 

Bardzo ważnym aspektem dotyczącym tej pomadki jest fakt, że mimo zawartości filtra ochronnego nie pozostawia ona po sobie nieprzyjemnego, gorzkawego posmaku, co często zdarza się w produktach tego typu. POMADKA HERBAPOL POLANA od dziś powinna stać się Waszym letnim niezbędnikiem. Mamy nadzieję, że tak właśnie będzie! Napiszcie nam w komentarzach czy już ją testujecie i jakie są Wasze wrażenia.

Odkrywaj wspólnie z nami gorące nowości i twórz swój letni (choć nie tylko!) niezbędnik! Włącz do niego między innymi POMADKĘ HERBAPOL POLANA. Śledź nas na bieżąco i łap pudełka, kiedy tylko pojawią się w sprzedaży. Czekamy na Ciebie każdego miesiąca! Pełną zawartość majowej edycji MAY…BE GREAT możesz zobaczyć TUTAJ.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

pure beauty box

PUREBEAUTYxMIYA MIX&MATCH

KUP BOX

Może Cię zainteresować

Pure Beauty