PHYTO PARIS

o marce

To wyjątkowa marka profesjonalnych kosmetyków do włosów tworzona na terenie Francji. Wizjoner i założyciel marki Phyto Paris – Patrick Ales- jest postacią naprawdę niezwykłą i bardzo inspirującą – tworząc swoje produkty nie tylko chciał oddać pokłon naturze, ale przede wszystkich pragnął podkreślić, że włosy to bardzo cenny, żywy dar i musimy mieć świadomość jak o nie dbać we właściwy sposób. Marka Phyto Paris wykorzystuje w swoich produktach niesamowitą ilość ekstraktów roślinnych – każdy produkt zawiera aż 95 % składników naturalnych – co więcej rośliny te hodowane są na plantacjach należących do marki przy udziale odnawialnych źródeł energii i z poszanowaniem dla otaczającego terenu. Marka Phyto Paris kładzie ogromny nacisk na zachowanie odpowiednich procedur tworzenia produktów w oparciu o ekologiczne rozwiązania, a wszystkie opakowania wykonane są z surowców wtórnych – kartoniki przykładowo tworzone są z półproduktów drewnianych, a na miejscu każdego ściętego drzewa sadzone jest nowe.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty