PHYSIOGEL®

o marce

Marka PHYSIOGEL® została wprowadzona na rynek w1996 roku przez Stiefel Laboratories – firmę, którą w 1847 roku założył John David Stiefel. Znana na całym świcie i ceniona przez konsumentów, a także dermatologów marka PHYSIOGEL® wykorzystuje innowacyjną, opatentowaną technologię BioMimic™. Technologia ta naśladuje lamelarną strukturę skóry oraz zawiera lipidy, które naturalnie w niej występują. Lipidy użyte w technologii BioMimic™ chronią komórki skóry zatrzymując wodę, dzięki temu komórki skóry otoczone lipidami tworzą barierę ochronną, która nie tylko zapobiega utracie wilgoci, ale także wnikaniu substancji drażniących takich jak bakterie, wirusy czy grzyby. Produkty PHYSIOGEL® są hipoalergiczne, nie podrażniają skóry, nie zawierają barwników, substancji zapachowych oraz konserwantów. Przechodzą dokładnie badania kliniczne, których wyniki może sprawdzić każdy konsument na stronie marki. W ofercie marki znajdziemy cały wachlarz kosmetyków do codziennej pielęgnacji, wśród nich wyróżniamy kilka linii dedykowanych konkretnym potrzebom. Produkty PHYSIOGEL® zalecane są do codziennej pielęgnacji nawet najdelikatniejszej wrażliwej i delikatnej skóry, również dziecięcej.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Co znajdziesz w edycji ROYALTY #7?

Co znajdziesz w edycji ROYALTY #7?

Po raz kolejny osiągnęliśmy euforyczny stan podniebnych lotów! 🚀 Dlaczego? Właśnie udało nam się stworzyć następną edycję jakże niebywałego, luksusowego boxa ROYALTY #7! 👑To najbardziej pożądane pudełko tej jesieni, które kryje prawdziwie ekscytujące...

Pure Beauty