PERRIER

o marce

PERRIER od ponad 150 lat zachwyca smakoszy napojów na całym świecie. W ofercie marki znajdziemy m.in wyjątkowe wody i napoje gazowane, które dostarczą nam moc orzeźwienia każdego dnia w roku. 

Marka PERRIER pochodzi z Francji, a jej historia sięga 1863 roku, wówczas zabutelkowano pierwsze wody PERRIER. Kolejną rewolucją marki PERRIER było stworzenie w 2001 roku butelki o formacie 50 cl, która w 100% nadawała się do recyklingu. 

Źródło, z którego pozyskiwana jest woda PERRIER jest naturalnie gazowane, z tego źródła woda i naturalny gazowy dwutlenek węgla są pozyskiwane niezależnie. Marka, dbając o środowisko naturalne w 2019 roku, zrezygnowała z wzmocnienia wody gazem ze źródła na rzecz dodatku dwutlenku węgla, co według firmy zmniejsza zużycie wody i pozytywnie wpływa na naszą planetę.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty