Zapisz się do naszego newslettera!

Pasta do zębów na bazie enzymów z papai i ananasa, czyli delikatna i skuteczna higiena jamy ustnej z marką HIMALAYA

lip 25, 2022

Pasta do zębów na bazie enzymów z papai i ananasa, czyli delikatna i skuteczna higiena jamy ustnej z marką HIMALAYA

lip 25, 2022

Założymy się o dobrą kawę, że nie ma wśród nas nikogo, kto nigdy nie słyszałby o marce HIMALAYA. Jej obecność na sklepowych półkach w wielu miejscach jest wręcz obowiązkowa, dlatego nie sposób jej nie zauważyć wśród innych produktów. Bardzo, ale to bardzo cieszymy się, że możemy w naszych PURE BEAUTY BOXACH umieszczać dla Was marki z tradycjami i prawdziwą historią. Przed Wami PASTA DO ZĘBÓW SPARKLY WHITE oparta na ziołowej formule i enzymach z papai i ananasa. Brzmi pysznie? Dokładnie tak będzie, obiecujemy!

HIMALAYA – MARKA Z PONAD 90-LETNIĄ TRADYCJĄ

Marka HIMALAYA łączy tradycje ajurwedy z medycyną nowoczesną. Powstała w 1930 roku, czyli ponad 90 lat temu. Wszystkie produkty tworzone są z naturalnych i odpowiednio wyselekcjonowanych składników. W asortymencie HIMALAYA znajdziemy produkty do higieny jamy ustnej, pielęgnacji ciała, twarzy oraz włosów, skierowane są nie tylko dla dorosłych, ale także nastolatków i dzieci. Misją firmy jest kultywowanie tradycji ajurwedy i opracowanie bezpiecznych oraz skutecznych produktów, które przyniosą dobre samopoczucie w każdym domu i szczęście w każdym sercu. Nie da się ukryć, że to właśnie produkty do higieny jamy ustnej spod sztandaru tej marki są najbardziej rozpoznawalne na rynku, dlatego umieszczając w naszym PURE BEAUTY BOXIE WYSPA SKARBÓW PASTĘ SPARKLY WHITE mogliśmy podarować Wam nie tylko niesamowicie jakościowy produkt, ale także kawałek historii.

ENZYM Z PAPAI I ANANASA – KLUCZ DO EFEKTYWNEGO I DELIKATNEGO OCZYSZCZANIA ZĘBÓW

PASTA SPARKLY WHITE, której zadaniem jest oczywiście efektywne oczyszczanie naszych zębów oraz stopniowe ich wybielanie, charakteryzuje się przede wszystkim ziołową formułą oraz niezwykłą delikatnością. Niekiedy wybielające pasty do zębów potrafią zbyt mocno ingerować w płytkę lub naruszać delikatne dziąsła, dlatego marka HIMALAYA za główny cel postawiła tu sobie obalenie takiego przekonania, co doskonale jej się udało. Głównymi składnikami, które odpowiadają za jej efektywne działanie są enzymy roślinne z papai i ananasa – pomagają one usunąć przebarwienia, płytkę nazębną i wszelkie zanieczyszczenia bez narażania nas na podrażnienie dziąseł czy krwawienie. 

Bromelina i papaina (czyli enzymy) w niezwykle delikatny sposób rozpuszczają nagromadzoną płytkę i zabezpieczają ząb przed jej powstawaniem, chroniąc i dbając o szkliwo w jednym czasie. Warto zaznaczyć też, że pasta SPARKLY WHITE nie zawiera fluoru, co dla wielu osób jest kwestią bardzo kluczową. Jej mocno miętowy smak przełamany nutą ziół daje wyraźny efekt odświeżenia na długie godziny, dzięki czemu zachowujemy pewność i komfort przez cały dzień. Czy może być jeszcze lepiej? Dajcie nam znać w komentarzu, jak wypada w Waszych testach, jesteśmy bardzo ciekawi, czy zauważacie u siebie efekt bielszych zębów bez problemów i podrażnień.

PASTĘ DO ZĘBÓW SPARKLY WHITE marki HIMALAYA wraz z innymi produktami, które z pewnością przydadzą się w każdym domu, a przy okazji pozwolą Ci poznać kawałek historii, mogłaś znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOXIE WYSPA SKARBÓW, którego pełną zawartość możesz poznać TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

pure beauty box

PUREBEAUTY by HUSHAAABYE#4

KUP BOX

Może Cię zainteresować

STOP przebarwieniom na zębach z profesjonalną pastą BIO MADENT

STOP przebarwieniom na zębach z profesjonalną pastą BIO MADENT

Jesteście fankami kawy, a może czarnej herbaty? A może na co dzień sięgacie po papierosy i obawiacie się o kondycję swoich zębów? Niezależnie od przyczyny przebarwienia na zębach pojawiają się u wielu osób i wcale nie jest to powód, by załamywać ręce. Jeżeli borykacie...

PARTY SMART – dla lepszego poranka i energii po imprezie

PARTY SMART – dla lepszego poranka i energii po imprezie

Takiego produktu jeszcze w naszych PURE BEAUTY BOXACH nie było. Lubimy jednak przełamywać schematy i zaskakiwać Was od czasu do czasu, czymś, co zupełnie nie jest związane z kosmetykami. W edycji REALLY LOVELY znalazłyście suplement diety PARTY SMART od marki HIMALAYA...

Pure Beauty