Zapisz się do naszego newslettera!

PARTY SMART – dla lepszego poranka i energii po imprezie

lut 24, 2023

PARTY SMART – dla lepszego poranka i energii po imprezie

lut 24, 2023

Takiego produktu jeszcze w naszych PURE BEAUTY BOXACH nie było. Lubimy jednak przełamywać schematy i zaskakiwać Was od czasu do czasu, czymś, co zupełnie nie jest związane z kosmetykami. W edycji REALLY LOVELY znalazłyście suplement diety PARTY SMART od marki HIMALAYA WELLNESS, którego działanie, a także skład ma zapewnić nam lepszy start w nowy dzień po imprezie. Jeśli czujecie się zaintrygowane, to koniecznie zostańcie z nami, by przekonać się, że nieprzyjemne uczucie dyskomfortu może odejść w zapomnienie.

HIMALAYA – NIE TYLKO KOSMETYKI

Choć markę HIMALAYA mogłyście poznać w naszych pudełkach za sprawą kosmetyków, warto wiedzieć, że w swoim asortymencie posiada również suplementy diety. HIMALAYA to brand z wieloletnim doświadczeniem, która łączy tradycje Ajurwedy z medycyną nowoczesną. Powstała w 1930 roku, czyli ponad 90 lat temu. Wszystkie produkty tworzone są z naturalnych i odpowiednio wyselekcjonowanych składników. Ponadto są zweryfikowane pod kątem bezpieczeństwa i czystości w testach dermatologicznych. 

W asortymencie HIMALAYA znajdziemy produkty do higieny jamy ustnej, pielęgnacji ciała, twarzy oraz włosów, skierowane są nie tylko dla dorosłych, ale także nastolatków i dzieci. Firma posiada również jednak suplementy diety opierające się na ekstraktach z rzadkich ziół zbieranych u podnóża Himalajów, czego przykładem jest umieszczony w boxie REALLY LOVELY – PARTY SMART. Misją marki HIMALAYA jest kultywowanie tradycji Ajurwedy i opracowanie bezpiecznych oraz skutecznych produktów, które przyniosą dobre samopoczucie w każdym domu i szczęście w każdym sercu. Sprawdźmy zatem, co czeka na nas w składzie suplementu PARTY SMART i w jaki sposób będzie on w stanie pomóc nam po suto zakrapianej imprezie.

LEPSZY START W ZGODZIE Z NATURĄ

PARTY SMART to kapsułka, która ma zapewnić nam lepszy start w dzień po spożyciu alkoholu. Innymi słowy – ma uchronić nas przed negatywnymi skutkami spożycia zbyt dużej jego ilości, czyli zjawiska potocznie nazywanego kacem. Jak to właściwie jednak działa? Kapsułkę przyjmujemy wraz z pierwszym drinkiem/kieliszkiem czy butelką piwa … i to właściwie tyle. Bawimy się dalej, a rano wstajemy pełni życia i energii. 

Sprawdźmy zatem wspólnie skąd ta skuteczność i dlaczego wiele osób realnie potwierdza jej skuteczne działanie. Chodzi oczywiście o skład, który w przypadku PARTY SMART jest bardzo prosty i co najważniejsze w 100% naturalny. Zauważcie, że ekstrakty wykorzystane w tym suplemencie będą działały na wiele aspektów związanych z funkcjonowaniem organizmu – od oczyszczenia, przez wsparcie wątroby na naturalnym dodaniu energii kończąc.

W kapsułce znajdziemy:

  • liściokwiat garbnikowy (amla), która przyczynia się dobrego samopoczucia psychicznego,
  • cykorię podróżnik wspomagającą naturalny mechanizm oczyszczania organizmu,
  • winorośl właściwą będącą naturalną ochroną przed wolnymi rodnikami, ale też wsparciem dla prawidłowego funkcjonowania komórek ciała,
  • brodziuszkę wierzchowatą, która pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji wątroby, wspomagając trawienie i oczyszczanie organizmu.

Nic prostszego, prawda? W ramach ciekawostki powiemy Wam, że osobiście testowaliśmy skuteczność tego suplementu i z całą pewnością możemy powiedzieć, że realnie działa. Oczywiście jego skuteczność będzie uzależniona od indywidualnych predyspozycji, a także ilości spożytego alkoholu w trakcie imprezy, jednak nie da się odmówić tej kapsułce doskonałego wsparcia organizmu. Mamy nadzieję, że spełni ona Wasze oczekiwania – jeśli miałyście już okazję ją przetestować, to koniecznie podzielcie się z nami w komentarzu swoimi odczuciami. Czy PARTY SMART zadziałał? Czy poranek po imprezie faktycznie był przyjemniejszy niż normalnie? A może odczułyście inne, pozytywne korzyści dla swojego organizmu? Czekamy na Wasze spostrzeżenia.

[„Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek lub suplement diety niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.”]

Suplement diety PARTY SMART HIMALAYA WELLNESS wraz z innymi produktami, które naprawdę zaskoczą Was swoim składem i działaniem, mogłyście znaleźć w naszym pudełku REALLY LOVELY, którego pełną zawartość poznacie TUTAJ Moc, radość i dobra energia ze styczniowym boxem REALLY LOVELY! | Pure Beauty lub na naszym KANALE YOUTUBE (2) WOW 😻 Really Lovely * Pure Beauty * Styczeń 2023 – YouTube.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty