Zapisz się do naszego newslettera!

Słodki podarunek od MANUFAKTURY CUKIERKÓW specjalnie dla Was Dzień Kobiet

mar 6, 2024

Słodki podarunek od MANUFAKTURY CUKIERKÓW specjalnie dla Was Dzień Kobiet

mar 6, 2024

Już za chwilę… już za momencik jedno z najpiękniejszych i najważniejszych dla nas świąt – Dzień Kobiet będące doskonałą okazją co celebracji wyjątkowości każdej z nas. To właśnie z tego powodu MANUFAKTURA CUKIERKÓW dla każdej z Was przygotowała pyszną, ręcznie tworzoną i kolorową niespodziankę w postaci lizaka dopełniając tym samym również ideę naszego boxa KOBIECA MOC. Czy udało nam się Was zaskoczyć? Przekonajmy się i wspólnie poznajmy wyjątkowy świat MANUFAKTURY CUKIERKÓW tworzonej z miłości, by budzić najwspanialsze uczucia.

MANUFAKTURA CUKIERKÓW – Z MIŁOŚCI DO… DAWANIA RADOŚCI!

MANUFAKTURA CUKIERKÓW to polska firma powstała w 2011 roku, która od początku swojej działalności kieruje się wyśmienitą zasadą: „Podaruj Radość!” To piękne założenie podkreśla i udowadnia nam jednocześnie, że dzięki drobnym gestom można upiększyć i osłodzić świat wywołując uśmiech na twarzach tych, na których nam zależy. MANUFAKTURA CUKIERKÓW z ogromną pasją wytwarza słodycze najwyższej jakości. Marka oprócz swoich sztandarowych przysmaków oferuje także realizację nietypowych, indywidualnych zamówień oraz prowadzi warsztaty i pokazy produkcji swoich słodkości. Poza tym jest to firma otwarta na wszelkie okoliczności gotowa nawet przyjechać osobiście i jednocześnie osłodzić organizowane wydarzenie, spotkanie czy imprezę okolicznościową. 

Ludzie tworzący zespół MANUFAKTURY CUKIERKÓW wspierają liczne akcje społeczne i charytatywne, co jest kolejnym dowodem na to, że całej działalności przyświeca idea miłości, szacunku i bezinteresownego obdarowywania innych. W ofercie marki możemy rozsmakować się w ręcznie wytwarzanych karmelkach, przepięknych i smakowitych lizakach, które upiększą wiele uroczystości lub będą wspaniałym dodatkiem do głównego prezentu. 

MANUFAKTURA CUKIERKÓW dba o każdego swojego klienta tak samo dobrze, bez znaczenia czy zamówienie dotyczy jednego, czy miliona lizaków. Wszystkie dzieła są wykonane ręcznie, bez użycia maszyn na bazie najlepszych, naturalnych składników bez stosowania syntetycznych, chemicznych ulepszaczy. W naszym lutowym, eterycznym i kobiecym pudełku KOBIECA MOC, które ma przypomnieć Wam o Waszej wyjątkowości znalazłyście RĘCZNIE WYPRODUKOWANEGO LIZAKA w kształcie serca o nieszablonowym i pysznym smaku. Opatrzony specjalną sentencją miał jedno główne zadanie… podarować Wam radość i jeszcze bardziej umilić czas testowania pozostałych produktów z pudełka. Nasze idee połączyły się idealnie, prawda?

KUNSZT TWORZENIA I DBAŁOŚĆ O KAŻDY DETAL

Biorąc do ręki swój lizak autorstwa MANUFAKTURY CUKIERKÓW możecie mieć 100% pewność, że otrzymujecie produkt najwyższej jakości, którego tworzenie od początku do końca odbyło się z zachowaniem najwyższych standardów. Doskonałe połączenie żywych kolorów z niepowtarzalnym smakiem to znak rozpoznawczy marki, który budzi radość jeszcze przed finalnym testem. Kolory lizaków uzyskiwane są poprzez użycie naturalnych barwników oraz napowietrzenie karmelu. Wszystkie tworzone są ręcznie, co pozwala zadbać o ich perfekcyjną jakość każdej sztuki i dopracowanie jej pod każdym względem. Co więcej, są one bezglutenowe, nie zawierają laktozy, dzięki czemu są odpowiednie nawet dla osób z nietolerancją tych składników. 

W lizakach MANUFAKTURY CUKIERKÓW nie znajdziecie żadnych sztucznych konserwantów, które są często obecne w innych słodyczach. Nie zawierają także żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego, co jest ważne dla osób przestrzegających diety roślinnej. Połączenie tradycyjnej sztuki tworzenia z nowoczesnością i współczesnymi oczekiwaniami to idealne odzwierciedlenie i podsumowanie działalności marki. Jesteśmy niezwykle dumni i szczęśliwi, że łącząc nasze siły w tak ważnym dla nas wydarzeniu mogliśmy obdarować Was najwyższą jakością wprost z polskich dłoni dbających o najmniejszy nawet szczegół.

Mamy nadzieję, że słodka niespodzianka od MANUFAKTURY CUKIERKÓW wywołała w Was cudowne uczucie radości i pozwoliła posmakować czegoś zupełnie nowego. Czekamy na Wasze komentarze i wrażenia na naszych kanałach społecznościowych. Jeśli macie ochotę sprawdzić, co jeszcze dla Was przygotowaliśmy w boxie KOBIECA MOC, odwiedźcie nasz kanał YouTube, gdzie przygotowaliśmy unboxing -> Idealny prezent na Dzień Kobiet! 😍❤️PURE BEAUTY KOBIECA MOC + konkurs dla Was!🔥🎉 – YouTube

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty