OYONO NOC

o marce

OYONO® NOC należy do rodziny produktów Klosterfrau – Tam gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością.​

Klosterfrau Healthcare Group jest jedną z największych niemieckich firm farmaceutycznych, która jest obecna na rynku od niemal 200 lat. Historia firmy sięga aż 1815 roku, kiedy to podczas legendarnej bitwy pod Waterloo, gdzie niemiecka pielęgniarka i zakonnica Marie Clementine Martin zaangażowała się w pomoc rannym na polu bitewnym. Słynęła ona z niezwykłej wiedzy na temat leczniczej mocy ziół i roślin, dzięki której udało się jej ocalić życie wielu rannych żołnierzy.

Dzisiaj firma Klosterfrau łączy tradycję z nowoczesnością, korzystając z dobrodziejstw natury i nauki. Od lat wierna jest swojej misji tworzenia leków skutecznych, a jednocześnie bezpiecznych. Nasze produkty pomagają Pacjentom w wielu krajach na całym świecie i obejmują wiele obszarów terapeutycznych, m.in. górne i dolne drogi oddechowe, drogi moczowe czy sen. Jest to jednak suplement diety, a więc przed użyciem należy przeczytać treść ulotki lub skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty