Zapisz się do naszego newslettera!

Orientana – polska marka inspirowana naturą

mar 1, 2021

Orientana – polska marka inspirowana naturą

mar 1, 2021

orientana krem

Postanowiłam moje zamiłowanie do kosmetyków naturalnych i Azji połączyć z pracą. Tak powstała ORIENTANA – kosmetyki naturalne z roślin azjatyckich. – wyjaśnia na firmowym blogu Anna Wasilewska, założycielka marki, dziś wiodącej prym wśród rodzimych producentów kosmetyków inspirowanych orientem. Po latach pracy w korporacjach, porzuciła etat, by tworzyć kosmetyki bazujące na najwyższej jakości naturalnych składnikach i unikalnych recepturach opartych na Ajurwedzie, dzięki którym produkty wyróżniają się wysoką skutecznością działania.

ORIENTALNE RECEPTURY STWORZONE PRZEZ POLKĘ

Anna Wasilewska w trakcie licznych podróży po krajach azjatyckich, poznała tajniki tradycyjnej medycyny indyjskiej, miała również okazję przyjrzeć się bliżej codziennym rytuałom pielęgnacyjnym kobiet na Dalekim Wschodzie. Dostrzegła olbrzymi potencjał drzemiący w holistycznym podejściu do dbania o ciało i kosmetykach opartych o ekstrakty z ziół oraz składniki pozyskiwane z natury. Postanowiła zaczerpnąć mądrości mistrzów Ajurwedy i polskich naukowców specjalizujących się w naturalnych formułach, by Europejki również miały szansę skorzystać z dobroczynnego działania azjatyckich receptur.

SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA W HARMONII Z NATURĄ

Marka ORIENTANA oferuje dziś ponad 100 produktów, wyróżniających się formułami inspirowanymi naturalną medycyną i bazującymi na surowcach roślinnych pozyskiwanych z certyfikowanych, zrównoważonych upraw. Dzięki połączeniu tradycji Wschodu ze współczesną wiedzą naukowców, kosmetyki marki są jednocześnie naturalne i wysoce skuteczne. Choć receptury tworzą eksperci z dziedziny kosmetologii, nad każdym nowym produktem wciąż czuwa twórczyni ORIENTANY: To ja tworzę koncepty kosmetyków, a oni przekuwają je w naturalny produkt. Bez kompromisów, zawsze z najlepszym naturalnym składem, możliwie jak najbardziej nowatorskim i unikalnym. Chcę, aby moja marka wyróżniała się wśród kosmetyków pełną naturalnością, wysoką jakością i azjatyckimi składnikami. – podkreśla Anna Wasilewska na stronie marki. W produktach nie znajdziemy więc żadnych szkodliwych substancji chemicznych ani agresywnych środków myjących – wszystkie kosmetyki są w 100% naturalne. Większość z nich to produkty wegańskie, składające się głównie z olejów i maseł roślinnych, ale w swym asortymencie ORIENTANA posiada również kosmetyki wzbogacone o składniki pochodzenia zwierzęcego, takie jak: wosk pszczeli, mleko kozie i śluz ślimaka. Warto jednak podkreślić, że składniki te pozyskiwane są bez szkody dla zwierzęcia, firma nie testuje również na zwierzętach swoich produktów.

ORIENTANA W PUDEŁKACH PURE BEAUTY

Z przyjemnością oddaliśmy w Wasze ręce naturalne kosmetyki marki ORIENTANA – w naszych boxach produkty tej marki pojawiły się aż trzy razy i od razu podbiły Wasze serca. W edycji NARODZINY PIĘKNA  miałyście okazję testować ŁAGODNĄ PIANKĘ DO MYCIA TWARZY  z ekstraktem z gurdliny japońskiej, z kolei w zimowej edycji WINTER GLAM był to NATURALNY KOMPLEKSOWY BIO KREM POD OCZY  o działaniu rozświetlająco- ultranawilżającym. W pudełkach CHARMING TIME znalazły się z kolei dwa produkty wzbogacone o cenny składnik- szafran, będący najdroższą przyprawą świata. Pierwszym z nich był odżywczy, bogaty KREM Z SZAFRANEM, drugi kosmetyk to HYDROKURACJA Z SZAFRANEM o konsystencji gęstego żelu, który intensywnie nawilża i wygładza skórę. 

Dajcie nam znać, który z tych produktów sprawdził się u Was najlepiej, a jeśli nie macie jeszcze swojego pudełka PURE BEAUTY, dołączcie jak najszybciej do grona testerek, by co miesiąc cieszyć się z odkrywania nowych marek i wyjątkowych produktów do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. 

Tekst powstał w oparciu o materiały ze strony: https://www.orientana.pl/

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty