Zapisz się do naszego newslettera!

Oczyszczanie twarzy delikatne jak chmurka! Poznajcie nową piankę do mycia STARS FROM THE STARS

lut 17, 2023

Oczyszczanie twarzy delikatne jak chmurka! Poznajcie nową piankę do mycia STARS FROM THE STARS

lut 17, 2023

Z naszych bacznych obserwacji Waszych komentarzy wynika jasno, że Waszym ulubionym kosmetykiem myjącym do twarzy są pianki. Domyślamy się zatem, że podobnie jak my, uwielbiacie delikatne, przyjemne i przede wszystkim łagodne formuły myjące i bardzo nas to cieszy, ponieważ to właśnie pianki uchodzą za najlepsze rozwiązania dla naszej skóry. Przed Wami dziś prawdziwa gwiazda od marki STARS FROM THE STARS – SPACE FACE MAGIC CLOUD, czyli nic innego jak … CHMURKA DO MYCIA TWARZY, która skrada serce od pierwszego użycia. Czy zdobyła również Wasze? Przekonajmy się!

DELIKATNOŚĆ, PUSZYSTOŚĆ I ULTRA ŁAGODNE ŚRODKI MYJĄCE

Gdyby chcieć idealnie podsumować formułę naszej PIANKI-CHMURKI DO MYCIA TWARZY, którą każda z Was znalazła w naszym PURE BEAUTY BOX REALLY LOVELY to właściwie moglibyśmy zamknąć to wszystko w trzech słowach zawartych w nagłówku. To jednak dla niej zbyt duże uchybienie, bo już po pierwszym jej użyciu, zrozumiecie, że na jej temat można mówić naprawdę wiele. Urzeka już sam pomysł na nazwę, który zapada w pamięci, ale też doskonale i w dosłownym znaczeniu obrazuje konsystencję tego produktu.

Gęsta, ale niezwykle delikatna i jedwabista pianka do codziennego oczyszczania skóry twarzy rozkocha Was od pierwszego użycia. Jest tak przyjemna i tak cudownie otulająca, że sięganie po nią równa się po prostu wielka radość z pielęgnacji. Składniki aktywne zawarte w PIANCE-CHMURCE dobrane są tak, by po oczyszczeniu nie pozostawić nawet najmniejszego uczucia ściągnięcia czy napięcia. To zasługa odpowiednio dobranych składników aktywnych, dostosowanych do potrzeb każdego rodzaju skóry – również mieszanej i tłustej, dlatego niezależnie od tego, jaką macie skórę, możecie po nią sięgać każdego dnia. 

Nie zawodzą również same detergenty myjące – STARS FROM THE STARS zadbało, by były one delikatne, nie naruszały bariery hydrolipidowej i nie podrażniały oczu. Takie produkty kochamy!

MOON CACTUS KWITNĄCY POD OSŁONĄ NOCY

Gdyby lista zalet PIANKI-CHMURKI DO MYCIA TWARZY STARS FROM THE STARS wydawała Wam się jeszcze zbyt krótka to zajrzyjmy wspólnie do jej składu INCI, w którym to kryje się prawdziwy skarb. Mowa tu o Moon Cactus – bardzo wyjątkowej roślinie, która kwitnie tylko w nocy. Ma ona działanie energetyzujące, odżywcze, ale przy tym silnie nawadnia, koi niedoskonałości i przywraca skórze równowagę oraz piękny wygląd na co dzień. 

W formule znajdziemy również znaną ze swoich właściwości detoksykujących zieloną herbatę, a także ukochany przez Was arbuz połączony z granatem dla jeszcze większej dawki odżywienia, regeneracji i zastrzyku energii. Dodamy również, że cała formuła jest wegańska, a sama pianka otrzymała prestiżowy certyfikat Vegan Society. Całość zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego – czy może być lepiej? Bardzo, naprawdę bardzo pokochaliśmy ten produkt i wierzymy, że zdobędzie Wasze serce równie mocno!

Dajcie nam koniecznie znać, jak wygląda Wasza wspólna przygoda zarówno o poranku, jak i wieczorem. Czekamy na komentarze.

PIANKĘ-CHMURKĘ DO MYCIA TWARZY SPACE FACE MAGIC CLOUD wraz z innymi kosmetykami, które pozwolą Ci odkryć niesamowite i niespotykane formuły oraz składniki aktywne, mogłyście znaleźć w naszym pudełku REALLY LOVELY, którego pełną zawartość poznacie TUTAJ Moc, radość i dobra energia ze styczniowym boxem REALLY LOVELY! | Pure Beauty lub na naszym KANALE YOUTUBE (2) WOW 😻 Really Lovely * Pure Beauty * Styczeń 2023 – YouTube.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty