Zapisz się do naszego newslettera!

Oczyszczanie i demakijaż w jednym? Spróbuj delikatnej jak chmurka pianki APIVITA!

mar 30, 2022

Oczyszczanie i demakijaż w jednym? Spróbuj delikatnej jak chmurka pianki APIVITA!

mar 30, 2022

Oczyszczanie skóry naszej twarzy stanowi bazę i punkt wyjściowy do dalszej pielęgnacji – nie ma mowy o właściwej kondycji naszej cery, pięknym i zdrowym kolorycie, jeśli zapominacie o tym, by efektywnie zmyć z siebie makijaż i pozostałości dnia codziennego. To właśnie z tego powodu wybór kosmetyku myjącego jest tak ważny i powinien być dokonywany z pełną świadomością – dziś jednak pokażemy Wam produkt, który łączy w sobie nie tylko mycie, ale również demakijaż. Jak to możliwe? Okazuje się, że z APIVITĄ … niemożliwe nie istnieje!

DLACZEGO OCZYSZCZANIE TWARZY TO PODSTAWA TWOJEJ PIELĘGNACJI?

Czy zastanawiałaś się kiedyś co dzieje się z Twoją skórą, kiedy zapomnisz o jej efektywnym oczyszczeniu albo o zgrozo… pójdziesz spać w makijażu? Abstrahując już od mało przyjemnego widoku rozmazanego tuszu czy podkładu na poduszce musisz wiedzieć, że skóra zamiast wykonywać swoją pracę w nocy po prostu dusiła się pod warstwą zabrudzeń – nie mogła się regenerować, nie otrzymała dawki odżywienia i nawilżenia, a zatem zaburzyłaś właśnie proces jej prawidłowego funkcjonowania. O ile zdarzy Ci się to raz na kwartał w roku – nie ma problemu, jeśli jednak pozwalasz sobie na takie ustępstwa regularnie Twoja skóra najprawdopodobniej już teraz straciła swój blask, może być szara i bez życia, a rozszerzone pory i wypryski są naprawdę widoczne. Brak odpowiedniego demakijażu i oczyszczania skóry produktem, który łączy się z wodą osłabia naturalną strukturę skóry, ale również prowadzi do szybszego starzenia się. 

Jeśli natomiast myjesz twarz, ale robisz to szybko i niedokładnie to z pozoru choć jest ona czysta… Twoja pielęgnacja będzie nieefektywna, ponieważ kosmetyki, które nakładasz później nie mają szansy prawidłowo działać. Ten najważniejszy krok naszej pielęgnacji należy traktować naprawdę serio, w tutaj nie ma miejsca na żadne ustępstwa. 

EFEKTYWNE OCZYSZCZANIE I DEMAKIJAŻ W JEDNYM – JAK TO MOŻLIWE?

W naszym PURE BEAUTY BOX SUPERNOVA mogłyście znaleźć niepozornie wyglądający produkt PIANKĘ DO MYCIA TWARZY APIVITA, którą z tego, co widzieliśmy po Waszych komentarzy, pokochałyście od pierwszego użycia. Mówimy o niej niepozorna, ponieważ jej konsystencja początkowo nie zdradza jaka magia drzemie w jej środku. Pierwsze spotkanie z tą pianką może zrodzić w Waszych głowach pytanie – ale jak to pianka, skoro z opakowania wydobywa się żel? Właśnie! I tu zaczyna się magia, ponieważ konsystencja początkowa, czyli żelowa służy Wam do tego, by wykonać demakijaż. Jest gęsta, treściwa i służy do tego, by rozpuścić Wasz make-up. 

Po połączeniu jej natomiast z wodą zamienia się w piankę myjącą o konsystencji chmurki. Jednym produktem jesteście więc wykonać pełen demakijaż twarzy a następnie mycie, czyli zamykacie się w tzw. oczyszczaniu dwuetapowym. Delikatne detergenty myjące, piękny zapach i niesamowita wydajność sprawią, że testowanie tego produktu będzie dla Was fajną przygodą. Kto wie, może nawet spowoduje, że zechcecie kupić opakowanie pełnowymiarowe? I takie głosy już słyszeliśmy… więc cóż możemy dodać więcej, to chyba najlepsza rekomendacja, prawda?

PIANKĘ DO MYCIA TWARZY APIVITA oraz mnóstwo innych produktów, które pozwolą Wam przełamać swoją rutynę pielęgnacyjną mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX SUPERNOVA, którego pełną zawartość możecie poznać TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty