Zapisz się do naszego newslettera!

Ochrona przed zanieczyszczeniami od GERMAINE DE CAPUCCINI

maj 31, 2022

Ochrona przed zanieczyszczeniami od GERMAINE DE CAPUCCINI

maj 31, 2022

Życie w mieście naraża naszą skórę na styczność z wieloma czynnikami środowiskowymi przyspieszającymi jej starzenie. Nie widzimy ich i być może nie odczuwamy, a jednak nasza skóra niewątpliwie aktywnie na nie reaguje i bezustannie stara się z nimi walczyć. Należą do nich smog, suche powietrze w klimatyzowanych lub sztucznie ogrzewanych pomieszczeniach, promienie UV, a także niebieskie światło emitowane przez monitory. Dlatego właśnie marka GERMAINE DE CAPUCCINI stworzyła linię kosmetyków do pielęgnacji twarzy EXCEL THERAPY O2 wspierających naszą skórę w walce z zanieczyszczeniami i stanowiących kompleksową terapię działającą jak tarcza ochronna. W edycji SO FABULOUS zamieściliśmy miniaturę EMULSJI OCHRONNEJ POLLUTION DEFENSE EMULSION, a jeżeli kupiłyście edycję SPRING’S CALLING w ramach akcji SHOPPING SPREE mogłyście również przetestować krem POLLUTION DEFENSE CREAM. Dziś dowiecie się więcej na temat tych dwóch kosmetyków, bowiem zdecydowanie są to produkty warte poświęcenia im większej uwagi.

EXCEL THERAPY O2 – INNOWACJA W KAŻDYM CALU

Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz bardzo dużo o kosmetykach i „wszystko już było”, to gwarantujemy, że światowe laboratoria bezustannie prześcigają się w innowacyjnych rozwiązaniach. Codziennie na naszym globie powstaje jakiś mega nowoczesny składnik lub kompleks, który z całą pewnością nas jeszcze zadziwi. Marka GERMAINE DE CAPUCCINI nie tylko wpisuje się w ten trend, ale wręcz go wyprzedza, stosując w swoich produktach niezwykle nowatorskie formuły. Postanowiliśmy rozłożyć na czynniki pierwsze linię EXCEL THERAPY O2 i przedstawiać Wam krok po kroku, co zawierają zarówno KREM, jak i EMULSJA POLLUTION DEFENSE.

W kosmetykach stworzonych pod szyldem EXCEL THERAPY O2 znajdziemy cztery główne składniki, które globalnie przeciwdziałają 4 rodzajom zanieczyszczeń, wzmacniają naturalną ochronę skóry i ją odmładzają. Należą do nich:

  • Kompleks MPC-Defense – to zaawansowany kompleks działający w obrębie komórek skóry. Wzmacnia ich naturalną obronę przed zanieczyszczeniami środowiska. Zwiększa zdolność regeneracji, naprawy i odnowy skóry. Sprawia, że oznaki przedwczesnego starzenia zmniejszają się, a skóra odzyskuje swój optymalny stan.
  • Life-Cytoxygen – uwalnia wysokie stężenie czystego tlenu do skóry właściwej w celu detoksykacji skóry. Dzięki rewolucyjnej technologii enkapsulacji czysty tlen zatrzymuje się w ceramidach zdolnych do penetracji skóry do głębszych jej warstw. Sprawia, że skóra jest silnie odmłodzona i pełna blasku. Jednocześnie, w wyniku działania tlenu komórki są „odtruwane”, co przeciwdziała skutkom wnikających w strukturę skóry zanieczyszczeń środowiskowych.
  • Triple Shielding Anti-pollution – tworzy cienki film na powierzchni skóry, który neutralizuje skutki trzech rodzajów zanieczyszczeń:

1) zapobiega przenikaniu PM 2,5 i toksycznych cząstek;

2) naprawia uszkodzenia spowodowane promieniami UV;

3) chroni przed środkami chemicznymi zawartymi w domowych produktach czyszczących, które osłabiają barierę hydrolipidową skóry.

  • Blue Light Block – zawiera L-karnozynę, peptyd przeciwutleniający, który zmniejsza uszkodzenia skóry spowodowane sztucznym światłem emitowanym przez urządzenia elektroniczne, takie jak komputery, smartfony i światła LED. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry spowodowanemu sztucznym niebieskim światłem, a także przebarwieniom. Jednocześnie zwiększa jędrność i chroni przed procesem glikacji polegającym na niszczeniu przez cukry głównych białek podporowych skóry, czyli kolagenu i elastyny.

Te cztery kluczowe składniki stanowią bazę dla linii EXCEL THERAPY O2 i znajdziecie je w kremie oraz emulsji, a także pozostałych produktach z tej serii. Kosmetyki te przeciwdziałają skutkom zanieczyszczeń oraz stresu środowiskowego, które odbijają się na kondycji naszej skóry, jednocześnie wzmacniają jej obronę, spowalniają proces starzenia i reaktywują jej zdolność do samoodnowy.

EMULSJA I KREM DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Emulsja POLLUTION DEFENSE EMULSION jest produktem, który możemy aplikować na skórę codziennie rano i wieczorem. Charakteryzuje się lekką i jedwabistą konsystencją, która łatwo się wchłania. Ten kosmetyk jest szczególnie wskazany dla osób spędzających dużo czasu przed ekranem komputera, a także tym, którzy są narażeni na stały kontakt zanieczyszczeniami środowiskowymi – czyli mieszkańcom dużych miast. Poza wspomnianymi wcześniej składnikami dodatkowo zawiera olej jojoba, który działa mocno nawilżająco, przeciwbakteryjnie i ujędrniająco oraz proteiny mleka – aktywujące produkcję elastyny i kolagenu, a także odbudowujące naturalny płaszcz hydroplipidowy skóry. Emulsja zwiększa poziom tlenu w skórze, zapobiega wczesnym oznakom starzenia i rozjaśnia cerę. 

Podobne działanie, za sprawą zawartych w nim składników, wykazuje POLLUTION DEFENSE CREAM. Bogata odżywcza formuła pielęgnuje skórę zapewniając jej niezbędny komfort i ochronę. Krem wzbogacony jest w kwas hialuronowy, ekstrakt z miodu, proteiny mleka, skwalan oraz masło Shea. Zawiera również olej ryżowy i jojoba. 

Oba kosmetyki wzmacniają mechanizmy obronne i regeneracyjne skóry, działają przeciwzmarszkowo i przeciwzanieczyszczeniowo. Polecane są do każdego typu skóry, szczególnie tej narażonej na zanieczyszczenia oraz stres oksydacyjny. 

Jeżeli chcesz by Twoja skóra znowu zaczęła oddychać – sięgnij koniecznie po produkty GERMAINE DE CAPUCCINI z linii EXCEL THERAPY O2. KREM i EMULSJA POLLUTION DEFENSE są sprzymierzeńcami skóry w walce z zanieczyszczeniami, pomogą przywrócić Twojej cerze blask, jędrność i gładkość. Kliknij TUTAJ, aby zapoznać się z boxami PURE BEAUTY, w których znajdziesz innowacyjne rozwiązania dla swojej codziennej pielęgnacji, obejmujące również produkty marki GERMAINE DE CAPUCCINI. 

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty