NUUNI

o marce

NUUNI – to polska marka skupiona na dbaniu o mikrobiom skóry i barierę hydrolipidową, co jest podstawą pięknej i zdrowej skóry! Marka posiada w swoim asortymencie bezpieczne kosmetyki o neutralnym poziomie pH, których receptury skomponowane są na zminimalizowanie niepożądanych reakcji skórnych poprzez wyeliminowanie składników wątpliwych, spornych czy też o niejasnym działaniu. Produkty zawierają wyłącznie składniki, które bezpośrednio wpływają na zdrowie skóry lub wspierają ich integralność. Kompatybilne ze skórą i łatwo przyswajalne receptury oraz skuteczne składniki aktywne to odpowiedź NUUNI na potrzeby nawet najbardziej wymagającej skóry. Wiąże się to ze skupieniem się marki także na poziomie pH produktów. Produkty NUUNI posiadają pH między 2.5, a 6.8 z racji na fakt, że skóra dla zdrowego i pięknego wyglądu potrzebuje równowagi mikroorganizmów, które żyją na naszej skórze i do przetrwania potrzebuje odpowiedniego środowiska. Bariera skórna posiada pH w okolicach 5.5, dlatego produkty posiadają pH możliwie jak najbardziej zbliżone do jej naturalnego poziomu. Kosmetyki Nuuni wypełniają składniki, które wpływają na zdrowie i mikrobiom skóry, czyli prebiotyki, probiotyki i postbiotyki.

Te wyjątkowe substancje przywracają skórze równowagę — łagodzą podrażnienia, koją, odżywiają, poprawiają nawilżenie oraz wzmacniają mikrobiom i płaszcz hydrolipidowy skóry. Zastosowanie kompleksów prebiotycznych wpływa na redukcję procesów zapalnych, pobudza układ odpornościowy, a w efekcie przyspiesza gojenie ran i pielęgnuje skórę problematyczną — skłonną do alergii, trądziku, suchą czy wrażliwą.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty