NUTKA

o marce

NUTKA to polska marka produktów przeznaczonych do higieny oraz pielęgnacji skóry. Skupia się przede wszystkim na tworzeniu kosmetyków w zgodzie z naturą. Firma kładzie nacisk na konkretne potrzeby pielęgnacyjne i dąży do ich zaspokojenia dzięki szerokiej ofercie. Każdy z produktów, który trafia do Klientów, jest w 100% bezpieczny i certyfikowany przez akredytowane laboratoria oraz Centrum Badań i Rozwoju Madonis. NUTKA wyróżnia się delikatnością i doskonałym składem, który wspomaga nawet najbardziej wrażliwy typ skóry. Wśród oferty tej firmy możemy znaleźć kilka serii: nawilżającą, odświeżającą, odżywiającą i regenerującą. Obecnie na rynku dostępne są m.in. musy oraz kremy pod prysznic i do kąpieli, mydła, szampony do włosów, a także emulsje do higieny intymnej marki NUTKA.

 

Poznaj bliżej markę

    

NUTKA polskie kosmetyki

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty