NUMEE

o marce

Produkty NUMEE to odpowiedź na potrzeby konsumentów wymagających od kosmetyków nie tylko poszanowania naszej skóry, ale także środowiska w połączeniu z wysoką skutecznością. Kosmetyki NUMEE opracowywane są przez zespół badawczo – rozwojowy w Hiszpanii i nie są testowane na zwierzętach. Firma kładzie mocny nacisk na filozofię świadomej pielęgnacji, dlatego zastosowane w produktach formuły są w pełni wegańskie. Składniki, z których korzysta NUMEE są bezpieczne i przebadane dermatologicznie z udowodnioną skutecznością. Firma utożsamia się z Matką Naturą poprzez produkcję opakowań nadających się do recyklingu, stara się też jak najbardziej zminimalizować ilość wytwarzanych odpadów. To marka, która wciąż się rozwija zaskakuje pozytywnie swoich klientów, sprawia, że nie tylko wyglądają pięknie, ale także są szczęśliwi.

Poznaj bliżej markę

     

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty