Zapisz się do naszego newslettera!

Nowoczesne filtry chemiczne – co to właściwie znaczy? Poznaj wyjątkowy krem ochronny marki SVR!

maj 21, 2022

Nowoczesne filtry chemiczne – co to właściwie znaczy? Poznaj wyjątkowy krem ochronny marki SVR!

maj 21, 2022

Wysoka ochrona zarówno przed promieniowaniem UVA i UVB powinna na stałe wejść w nasz schemat pielęgnacyjny, szczególnie teraz, kiedy słońce naprawdę zaczyna nas rozpieszczać. Rynek kosmetyczny doskonale wie, że nasza świadomość pielęgnacyjna nieustannie wzrasta, dlatego w przypadku kremów ochronnych przed negatywnymi skutkami promieni słonecznych nieustannie się rozwija. Owocem tego są nowoczesne, zaawansowane technologicznie kremy, które oprócz podstawowej ochrony zapewniają znacznie szersze spektrum działania. I właśnie o takim kremie chcemy opowiedzieć Wam więcej.

CZYM SĄ NOWOCZESNE FILTRY CHEMICZNE?

Filtry chemiczne to zaawansowane pod względem technologicznym filtry stanowiące alternatywę dla filtrów mineralnych, które choć skuteczne w przypadku ochrony UVA i UVB to jednak pozostawiają po sobie charakterystyczne białe wykończenie, którego wiele kobiet nie lubi. Na wielki plus ich zastosowania przemawia fakt, że mają one nie tylko szerokie spektrum ochrony UVA i UVB, uczulają rzadziej niż filtry starszej generacji, nie przenikają do krwiobiegu, rzadko podrażniają skóry wrażliwe, a przy tym ich spektrum ochrony jest rozszerzone o promieniowanie IR czy HEV. 

Zaawansowane technologicznie filtry chemiczne to również duży ukłon w stronę środowiska naturalnego – przemysł kosmetyczny zadbał, by w przeciwieństwie do swoich starszych kolegów nie szkodziły one środowiskom wodnym oraz rafom koralowym, co w obecnych czasach jest niezwykle ważne.

SVR SUN SECURE FLUIDE SPF50+ – LEKKI KREM OCHRONNY IDEALNY OD PIERWSZEGO MIESIĄCA ŻYCIA

W naszym limitowanym, wiosennym boxie by HUSHAAABYE2 znalazłyście krem, który doskonale wpisuje się w założenia dotyczące nie tylko nowoczesnych technologii, ale także pełnego bezpieczeństwa i skuteczności już od pierwszego miesiąca życia Waszego dziecka. SVR SUN SECURE FLUIDE SPF50+ to leciutki krem ochronny, dzięki któremu raz na zawsze zapomnicie o bieleniu, wyświecaniu czy klejeniu się skóry.  

Największą jego zaletą poza doskonałą i pięknie pachnącą formułą jest fakt, że zawiera kompozycję filtrów, która chroni przed wszystkimi rodzajami promieniowania – UVB, UVA, światło widzialne, światło podczerwone, zapewniając nam tym samym pełne i najnowocześniejsze spektrum ochrony. Co ciekawe jednak, całość formuły została opracowana też pod kątem ochrony skóry przed stresem oksydacyjnym i fotostarzeniem dbając jednocześnie o wysoki poziom nawilżenia i odżywienia naszej skóry. Krem jest odporny na ścieranie, wodę oraz pot, dzięki czemu wymaga rzadszej reaplikacji niż inne. Możecie bez problemu stosować go u całej rodziny w tym maluszków od pierwszego miesiąca życia. Z Waszych komentarzy wnioskujemy, że sprawdza Wam się naprawdę doskonale, co ogromnie nas cieszy i motywuje do tego, by tego typu perełki umieszczać w naszych boxach jak najczęściej.

SVR SUN SECURE FLUIDE wraz z innymi kosmetykami, które pomogą Ci odkryć świat najnowocześniejszych technologii w przemyśle kosmetycznym mogłaś znaleźć w naszym limitowanym PURE BEAUTY BOX BY HUSHAAABYE2, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

pure beauty box

Pure Beauty Box So Fabulous

KUP BOX

Może Cię zainteresować

SOS dla skór problematycznych krem przeciwtrądzikowy SALFEME

SOS dla skór problematycznych krem przeciwtrądzikowy SALFEME

Posiadaczki cer trądzikowych wiedzą jak niezwykle trudna i wymagająca wielotorowego działania jest to skóra. W jej przypadku pielęgnacja musi być też pełna cierpliwości, zrozumienia i delikatności. Wcale nie ukrywamy, że to prosta droga, jednak niezależnie od tego, z...

Pure Beauty

Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping